Medaljefordeling

Nittedalsstevnet 2017

Mesterskap Klasse 3-5

1Helene LillekvellandNordstrand5348(15*)Gylt medalje
2Halvor Thrane SvendsenRælingen5348(12*)Sølv medalje
3Roger OttosenVestre Toten5347(22*)Bronse medalje
4Anita JæreRennebu5346(18*)
5Tommy JohansenBlaker5346(17*)
6Per Terje SønsterudNordre Modum5346(12*)
7Anne Ingeborg Sogn ØiomRandsfjord5345(19*)
8Daniel SørliHøland/Bjørkelangen5345(19*)
9Ole Kristian BryhnRøyken og Hurum5345(18*)
10Knut Olav OlsenSkarpskytten5345(15*)
11Roar SandåsEnebakk5345(14*)
12Odd Martin NytheFrogn og Drøbak5345(12*)
13Thomas HøgåsseterRaumnes5344(22*)
14Helge NorbergOslo Østre5344(13*)
15Tormod BjørnødegårdGjøvik og Brusveen5343(18*)
16Rune Vandevjen OlsenNord-Odal5343(17*)
17Tor Gaute JøingsliLom og Skjåk5343(15*)
18Kjell Ivar KristiansenLunner4343(15*)
18Åse Marit MyrvangSteinsgård5343(15*)
20Thomas BråthenHøland/Bjørkelangen4343(15*)
21Øystein JohnsenStange og Romedal5343(14*)
22Bjørnar SletmoTrøgstad5342(14*)
23Tobias LillekvellandNordstrand5342(13*)
24Lars David jr ØvrumNannestad5342(11*)
25John Arild KnappVestre Toten5342(10*)
26Ingrid FinnestadSkjeberg5341(16*)
27Trond BerganJondalen5341(16*)
28Rune AlbjerkJondalen4341(14*)
28Jens-Kristian LarsenLøiten5341(14*)
30Lars BuggeOslo Østre5341(11*)

Mesterskap Klasse 2

1Ida Elisabeth FinstadSåner343(14*)Gylt medalje
2Ole Jakob JemtlandSigdal342(17*)
3Frode LundBlaker338(14*)
4Per Olav TangenTingelstad337(10*)
5Øyvind BratliViken (Opland)336(18*)
6Christopher J. ScholzNittedal334(8*)
7Marianne MykiLøiten331(10*)
8Eivind KylgårdNittedal331(8*)
9Steinar OlsenAsker330(8*)
10Magne BergumUrskog327(6*)
10Lasse JohansenNittedal327(6*)
12Suvi RonttiSørum323(8*)
13Anita UtseLangseth318(7*)
14Roger SletmoTrøgstad311(6*)
15Bjørg Margrethe JøndalNittedal309(4*)

Mesterskap V55

1Bjørn MyrsetElverum347(19*)Gylt medalje
2Oddvar StaxrudTingelstad345(19*)
3Odd Petter NytheFrogn og Drøbak345(18*)
4Steinar DalbyAasveen343(17*)
5Stein HeggenOslo Østre343(17*)
6Tore GrinaTingelstad343(15*)
7Terje HolmSøndre Land343(13*)
8Christer MalmOslo Østre343(11*)
9Harald BuuerSpydeberg342(20*)
10Ole Jan EngeliVestre Toten342(12*)
10Hans O KveliOslo Østre342(12*)
12Egil KristiansenLunner340(15*)
13Jørn OlsenRælingen340(14*)
14John BjørsethHøland/Bjørkelangen340(13*)
15Rannveig KarlsenMælum340(9*)

Mesterskap R, 11-13 år

1Kine Saksæther AndersenDegernes349(20*)Gylt medalje
2Emma Helene HeiaasSki347(17*)Sølv medalje
3Jakob GleditschSki345(15*)Bronse medalje
3Håkon Foss MathisenBlaker345(15*)Bronse medalje
5Amalie Mortensen TorbalOslo Østre343(14*)
6Jens Olsrud ØstliTangen342(13*)
7Malin StenerudSøndre Høland341(9*)
8Trygve Foss MathisenBlaker341(8*)
9Andreas Kjønstad HalvorsenFlesberg338(10*)
10Martin MyhreElverum338(10*)
11Marcus BergstenSkogbygden338(9*)
11Espen RonttiSørum338(9*)
13Tuva MelukenBlaker335(9*)
14Leon FosserDegernes334(13*)
15Simen SanneOslo Østre333(5*)

Mesterskap ER, 14-15 år

1Petter Å. NordbyHøland/Bjørkelangen350(27*)Gylt medalje
2Marius GranbergFet350(25*)Sølv medalje
2Nora MidtgardJondalen350(25*)Sølv medalje
4Marius BakkenMoss og Våler350(22*)
5Aki RonttiSørum349(24*)
6Thea Emilie SolbakkenRaumnes349(21*)
7Alexander BrusnesRøyken og Hurum348(19*)
7Hanna HåkedalNøtterø348(19*)
9Sofie Kjone HusåsfalletSkogbygden347(18*)
10Kevin SvendsbråtenRandsfjord346(20*)
11Aleksander BryhnRøyken og Hurum346(17*)
12Rashid UmaevNannestad346(14*)
13Hanna SkjæretBlaker345(20*)
14Annbjørg Laugerud SkaugFiskum344(21*)
15Ørjan GustavsenSøndre Land342(16*)

Mesterskap J, 16-17 år

1Maria Engen SkoglyRøyken og Hurum350(25*)Gylt medalje
2Marthe KøhlElverum349(26*)Sølv medalje
3Silje Jeanett HolterMoss og Våler349(17*)Bronse medalje
4Anders Oddevald SletnerHøland/Bjørkelangen348(23*)
5Maud Elise B. GrønbergTingelstad348(21*)
5Jonas HofslundOslo Østre348(21*)
7Ragnar Henrik HauerHøland/Bjørkelangen348(20*)
8Silje Marie HolmEidsberg347(20*)
9Camilla HåkedalNøtterø347(19*)
9Eirik StrømAas347(19*)
11Stian Stafsberg KlyveOslo Østre347(18*)
12Anders Foss HidemstrædetBlaker346(23*)
13Marius G. MyrdahlTingelstad346(17*)
14Odin ArnesenEidsvoll Verk344(16*)
14Adrian HauganeNittedal344(16*)

Mesterskap EJ, 18 år

1Erlend HeiaasSki341(18*)Gylt medalje
2Ola Petter TransetRøyken og Hurum336(12*)
3Jacob Engh SolbergHøland/Bjørkelangen336(9*)
4Ole Kasper MartinsenFet333(4*)
5Sondre Nytun NergårdNittedal331(11*)
6Sondre RavnangerOslo Østre331(10*)

Mesterskap V65

1Tore HartzElverum350(29*)Gylt medalje
1Arvid MeekSkarpskytten350(29*)Gylt medalje
3Steinar A. HaakafossSkjeberg349(29*)
4Kåre LundBlaker349(23*)
5Åsmund OttershagenSkedsmo349(18*)
6Terje HågensenStange og Romedal348(26*)
7Nils KjusSkedsmo348(22*)
8Terje VangenBlaker348(19*)
9Bjørn ChristensenBlaker347(19*)
10Johan LundBåstad347(18*)
11Olav AmbjørnrudKråkstad346(20*)
12Gunnar OrreAsker346(17*)
13Birk Jan OftedalØstre Bærum345(14*)
14Helge JohansenSørkedalen341(12*)
15Odd ØsterhusNittedal339(10*)

Mesterskap V73

1Odd KolsrudBegnadalen350(33*)Gylt medalje
2Sverre EriksenÅdal350(30*)
3Erik JødahlBlaker349(29*)
4Oddvar TangenTingelstad349(27*)
5Thorbjørn AndresenBlaker349(26*)
6Terje MikalsenTangen348(24*)
7Odd Arne KøhlElverum348(20*)
8Oddbjørn NyhagenOslo Østre348(19*)
9Svein H. MyhreTyristrand347(24*)
10Hans Erik RuaJondalen347(19*)
11Kåre StrømBlaker346(22*)
12Robert LarsenSkjeberg346(15*)
13Lars IndergårdSkarpskytten345(17*)
14Jon Arne EieKråkstad344(12*)
15Terje Fristedt HansenFet248(18*)
15Hans HeerEidsberg248(18*)

Hovedskyting Klasse 1

1Karsten BirkelandHyllestad249(14*)Gylt medalje
2Hege Ingrid SydnesBlaker242(4*)
3Per Erik MyttingSørum241(5*)
4Eskil Ellingsen BorchBlaker237(7*)
5Ove ØsterhusNittedal235(8*)
6Terje KvestadKongsberg235(5*)
7Magnus LøvikDale (Sunnfjord)233(4*)
8Carl Morten BoineHaga227(7*)

Hovedskyting NU, 11-15 år

1Syver Paulsen BekkelundNittedal(213*)
1Lukas GrøvnesOslo Østre(203*)
1Karoline Stenberg JohansenRaumnes(234*)
1Nicolai N. KristiansenNannestad(231*)
1Simen MyråsNittedal(225*)
1Lucas NielsenBlaker(228*)
1Even RingstadHaga(194*)
1Vebjørn ThingelstadNittedal(187*)
1Leo UreNittedal(234*)

Hovedskyting NV, 16+ år

1Mem Patiwaradda SkålvikRøyken og Hurum(242*)
2Morten GrøvnesOslo Østre(242*)
3Pål GisleAsker(225*)

Hovedskyting AG3

1Arild LohrbauerØstre Bærum221(1*)Gylt medalje
2Torstein DynnaNROF Ringerike220(2*)
3Hans Arne MariåsenNROF Øvre Romerike219(3*)

Hovedskyting HK4

1Ove JohansenFma232(2*)



Antall bronse medaljer:4
Antall sølv medaljer:5
Antall gylt medaljer:12