Finn skytter
Nittedalsstevnet 15m 2016
Skriv inn teksten du vil søke etter:
Tegnet * kan benyttes for å gi alle registrete skyttere
Det er ellers mulig å søke på all tekst i tabellen under, eksempelvis skytterlagsnavn
Klikk på navnet for skiva til skytteren, klikk på plassering for resultatlista.
Du søkte etter teksten:
Det ble funnet 305 treff som vist nedenfor.
Avst
Lag
Skive
Navn
Skytterlag
Klasse
Poeng
Plass
25 skudd
Plass
35 skudd
15
12
4
Adrian Haugane
Nittedal
J
238 - 332
19 / 29
25 / 29
15
37
2
Aki Rontti
Sørum
R
250 - 348
1 / 47
1 / 47
15
18
6
Aleksander Bech Lund
Askim
ER
249 - 348
8 / 38
13 / 38
15
12
6
Alexander Bengtson
Nittedal
3
235 - 334
10 / 18
65 / 96
15
21
1
Alexander Bredesen
Eidsvoll Verk
R
240
21 / 47
45 / 47
15
39
6
Amund Gultvedt
Aas
ER
247 - 346
21 / 38
17 / 38
15
1
2
Amund Iversen
Hobøl
5
241 - 338
32 / 41
53 / 96
15
36
4
Amund Ødegård
Tingelstad
3
228 - 327
13 / 18
82 / 96
15
3
6
Anders Foss Hidemstrædet
Blaker
ER
250 - 350
6 / 38
3 / 38
15
43
6
Anders Oddevald Sletner
Høland/Bjørkelangen
ER
246 - 346
25 / 38
18 / 38
15
14
5
Andreas Lunde
Nittedal
4
239 - 336
16 / 37
56 / 96
15
21
2
Andreas Svardahl
Blaker
2
227 - 319
16 / 16
15 / 16
15
5
7
André Holt
Blaker
3
235 - 335
9 / 18
58 / 96
15
38
3
Annbjørg Laugerud Skaug
Fiskum
R
248 - 345
4 / 47
6 / 47
15
28
2
Anne Ingeborg Sogn Øiom
Randsfjord
5
244 - 341
11 / 41
26 / 96
15
14
3
Anne Sofie Grimstad
Oslo Østre
V55
238 - 333
16 / 19
15 / 19
15
18
3
Anne-Lise Gleditsch
Ski
V65
241 - 337
11 / 13
12 / 13
15
6
1
Are Alexander Wingård
Rælingen
4
226 - 322
33 / 37
84 / 96
15
13
8
Arild Bruheim
Gjerdrum
3
242 - 340
2 / 18
35 / 96
15
6
2
Arne Grøtting
Oslo Østre
V55
243 - 342
12 / 19
7 / 19
15
34
8
Arne Johan Rasch Hansen jr
Røyken og Hurum
J
244 - 344
9 / 29
8 / 29
15
15
2
Arnold Slåen
Rælingen
5
243 - 342
16 / 41
17 / 96
15
23
8
Arvid Meek
Skarpskytten
V65
250 - 347
1 / 13
4 / 13
15
39
5
Astri Velde
Aas
J
237 - 334
23 / 29
22 / 29
15
6
4
Benny Erik Husåsfallet
Skogbygden
4
226
34 / 37
94 / 96
15
22
8
Birgitte Brøtmet
Fet
2
245 - 342
1 / 16
1 / 16
15
23
1
Birk Jan Oftedal
Østre Bærum
V65
245 - 342
8 / 13
8 / 13
15
33
8
Bjørg Margrethe Jøndal
Nittedal
2
241 - 340
6 / 16
3 / 16
15
38
8
Bjørn Dahl
Nittedal
4
233 - 329
30 / 37
79 / 96
15
37
8
Bjørn Einar Andersen
Nordre Land
4
233 - 330
27 / 37
75 / 96
15
28
5
Bjørn Lien
Eidsvoll Verk
4
234 - 329
25 / 37
78 / 96
15
15
7
Bjørn Willand
Tyristrand
5
243 - 340
18 / 41
36 / 96
15
42
8
Bjørnar Kjønstad Halvorsen
Flesberg
ER
243 - 341
29 / 38
27 / 38
15
40
7
Bjørnar Sletmo
Trøgstad
5
242 - 341
24 / 41
28 / 96
15
25
2
Camilla Håkedal
Nøtterø
ER
250 - 350
1 / 38
1 / 38
15
35
1
Camilla Paulsen Johannessen
Fredrikstad
R
249 - 344
3 / 47
9 / 47
15
9
5
Christian Jakobsen
Nittedal
ASP
212 -
1 / 15
15
35
5
Christian Køhl
Elverum
3
241 - 341
3 / 18
30 / 96
15
27
1
Christoffer Finstad
Frogn og Drøbak
ER
246 - 345
24 / 38
21 / 38
15
38
2
Dagrun Laugerud Skaug
Fiskum
R
235 - 329
30 / 47
28 / 47
15
3
5
Dan Andre Lasseson-Korsviken
Fet
R
245 - 344
12 / 47
10 / 47
15
24
7
Dani Steinset Illidi
Urskog
R
230 - 321
41 / 47
41 / 47
15
35
8
Daniel Berg Naper
Askim
2
242 - 339
3 / 16
4 / 16
15
41
2
Daniel Skjæret
Blaker
J
239 - 335
16 / 29
19 / 29
15
16
4
Daniel Tveiten Haig
Nordstrand
5
246 - 343
5 / 41
13 / 96
15
37
5
Edvard Finstad
Nannestad
ER
241 - 335
34 / 38
33 / 38
15
33
5
Edvin Juvstad
Rælingen
ER
229
37 / 38
37 / 38
15
25
7
Egil Antonsen
Ski
2
233 - 331
14 / 16
12 / 16
15
40
8
Eilen Hammer Nyengen
Trøgstad
5
241 - 338
33 / 41
52 / 96
15
31
4
Einar Myki
Løiten
4
238 - 335
17 / 37
60 / 96
15
19
7
Einar Nordengen
Tyristrand
5
232 - 330
41 / 41
77 / 96
15
34
1
Einar Skovly
Råde
J
243 - 340
10 / 29
10 / 29
15
29
1
Eirik Mahle Gisle
Asker
ASP
221 -
1 / 15
15
39
3
Eirik Strøm
Aas
ER
250 - 349
2 / 38
5 / 38
15
3
3
Eirik Strøm
Blaker
R
240 - 338
22 / 47
16 / 47
15
33
2
Eline Aasen Tråseth
Lismarken
3
237 - 334
7 / 18
66 / 96
15
43
7
Emil Lund
Høland/Bjørkelangen
ASP
238 -
1 / 15
15
30
3
Emil Nygårdseter
Kongsvinger og Omegn
J
247 - 346
2 / 29
2 / 29
15
17
8
Emma Helene Heiaas
Ski
R
247 - 345
7 / 47
7 / 47
15
3
1
Emma Olea Eide
Fet
R
229 - 324
44 / 47
38 / 47
15
24
2
Erik Hamre
Eidskog
V73
239
18 / 21
21 / 21
15
1
5
Erik Jødahl
Blaker
V73
249 - 349
2 / 21
2 / 21
15
13
2
Erik Skaug
Åsheim
V55
243 - 340
10 / 19
10 / 19
15
36
7
Erland Ødegård
Tingelstad
5
238 - 337
39 / 41
54 / 96
15
25
5
Erlend Heiaas
Ski
J
248 - 348
1 / 29
1 / 29
15
41
4
Erlend Rustad
Kråkstad
4
239
15 / 37
93 / 96
15
25
3
Erlend Sørlie Hoel
Urskog
R
230 - 317
42 / 47
42 / 47
15
4
7
Eskil Ellingsen Borch
Blaker
1
243 -
8 / 11
15
22
7
Eskil Myhre
Vestre Toten
J
238 - 333
18 / 29
24 / 29
15
37
6
Espen Rontti
Sørum
R
232 - 325
39 / 47
37 / 47
15
39
7
Even Gultvedt
Aas
4
235 - 332
22 / 37
71 / 96
15
2
5
Fredrik G. Kristiansen
Blaker
R
233 - 328
35 / 47
32 / 47
15
21
7
Fredrik Sund
Eidsvoll Verk
R
232
38 / 47
47 / 47
15
5
4
Frode Lund
Blaker
2
242 - 338
4 / 16
5 / 16
15
25
6
Gard Heiaas
Ski
2
237 - 329
8 / 16
13 / 16
15
17
4
Gjermund Martinsen
Urskog
1
247 -
2 / 11
15
40
1
Glenn Tore S. Gaustad
Trøgstad
5
244 - 341
10 / 41
24 / 96
15
7
1
Gretha Synnøve Edseth
Ullensaker
2
235
13 / 16
16 / 16
15
8
6
Gunnar Amundsen
Torsnes
V73
246 - 343
9 / 21
8 / 21
15
16
8
Gunnar Sigmund Dignæs
Ådal
2
237 - 334
10 / 16
10 / 16
15
26
3
Halvor Knutsen
Søndre Land
R
243 - 337
16 / 47
19 / 47
15
36
6
Hanna Dyrud Tingvold
Tingelstad
2
237 - 336
9 / 16
8 / 16
15
25
1
Hanna Håkedal
Nøtterø
R
250 - 348
2 / 47
2 / 47
15
8
3
Hanna Synnøve Huser
Blaker
ER
248 - 348
16 / 38
11 / 38
15
9
1
Hans Anders Kleven
Sigdal
5
241 - 291
29 / 41
92 / 96
15
15
1
Hans Heer
Eidsberg
V73
244 - 343
12 / 21
9 / 21
15
44
4
Hans Martin Sørum
Bjoneroa
V73
235 - 327
20 / 21
17 / 21
15
12
1
Hans Runar Kojedal
Røros
5
240 - 339
36 / 41
45 / 96
15
21
4
Hege Ingrid Sydnes
Blaker
1
232 -
10 / 11
15
7
5
Heidi Hansen
Sørkedalen
4
235 - 329
23 / 37
80 / 96
15
10
8
Helene Olafsen
Nittedal
R
247 - 346
6 / 47
4 / 47
15
41
1
Helene Skjæret
Blaker
ASP
187 -
1 / 15
15
38
4
Helene Veres Andreassen
Fiskum
R
242 - 339
17 / 47
15 / 47
15
7
4
Helge Johansen
Sørkedalen
V65
241 - 341
12 / 13
9 / 13
15
2
4
Helge Svarstad
Blaker
V65
248 - 346
5 / 13
6 / 13
15
38
7
Henning Piskerud Endeberg
Sigdal
3
241 - 339
4 / 18
44 / 96
15
35
7
Henrik Martiniussen Sylliaas
Askim
4
234 - 334
24 / 37
64 / 96
15
24
4
Herman Tønsberg
Urskog
R
235 - 328
31 / 47
31 / 47
15
19
1
Hilde Kristin Nordby
Nannestad
5
242 - 342
22 / 41
15 / 96
15
8
7
Holly May Peters
Nittedal
ASP
236 -
1 / 15
15
17
2
Hugo Aleksander Haneborg
Urskog
R
233 - 329
33 / 47
27 / 47
15
22
4
Håkon Foss Mathisen
Blaker
R
238 - 335
25 / 47
21 / 47
15
35
6
Håkon Minge
Skjeberg
J
235 - 334
27 / 29
21 / 29
15
5
8
Håkon Opaker
Skogbygden
4
237 - 335
19 / 37
61 / 96
15
42
7
Ida Granberg
Fet
ASP
198 -
1 / 15
15
27
6
Inga Mørck
Ski
5
243 - 342
20 / 41
21 / 96
15
14
8
Inger Marie Nordby
Nannestad
4
235 - 334
21 / 37
63 / 96
15
37
3
Ingrid Finnestad
Skjeberg
4
243 - 342
5 / 37
18 / 96
15
2
6
Ingrid Jensløkken
Blaker
ER
250 - 350
4 / 38
2 / 38
15
27
4
Ivan Velo
Randsfjord
R
233 - 325
34 / 47
35 / 47
15
11
7
Jacob Engh Solberg
Høland/Bjørkelangen
J
245 - 344
8 / 29
7 / 29
15
18
5
Jakob Gleditsch
Ski
R
243 - 339
15 / 47
14 / 47
15
26
1
Jan Andreas Skredderstuen
Søndre Land
ER
249 - 338
8 / 38
31 / 38
15
6
3
Jan Arve Skjefe
Råde
3
232 - 332
12 / 18
69 / 96
15
31
5
Jan Olav Sagbakken
Søndre Land
V55
245 - 340
7 / 19
11 / 19
15
3
7
Jan Rune Martinsen
Fet
3
215 - 310
18 / 18
89 / 96
15
1
8
Jan-Erik Foss
Østre Bærum
V73
239 - 335
18 / 21
16 / 21
15
11
1
Jarle Gården
Rælingen
V55
235
18 / 19
19 / 19
15
38
6
Jenny Aardalen
Oslo Østre
4
242 - 340
8 / 37
33 / 96
15
4
2
Jenny R Lund
Blaker
ER
250 - 349
5 / 38
6 / 38
15
4
3
Jens Egner Torkildsen
Blaker
J
239 - 335
17 / 29
16 / 29
15
12
2
Jens-Kristian Larsen
Løiten
5
246 - 346
5 / 41
5 / 96
15
11
3
Jesper Nilsstua
Raumnes
4
240 - 338
12 / 37
46 / 96
15
30
5
Joakim Grambo Tangen
Degernes
ASP
231 -
1 / 15
15
18
7
Johan Lund
Båstad
V65
249 - 348
2 / 13
2 / 13
15
15
3
Johan Martin Syversen
Eidsberg
V65
249 - 349
3 / 13
1 / 13
15
1
3
John Arne Stenberg
Aas
5
242 - 342
26 / 41
19 / 96
15
24
1
John Einar Guldbrandsen
Eidskog
V55
230 - 314
19 / 19
17 / 19
15
2
3
John Flatby
Blaker
V65
242 - 338
10 / 13
11 / 13
15
41
8
Johnny Helgesen
Skjeberg
V55
247 - 343
3 / 19
5 / 19
15
4
6
Johny Andre Bertheau
Blaker
3
224 - 319
15 / 18
86 / 96
15
13
7
Jon Arne Eie
Kråkstad
V73
242 - 336
15 / 21
15 / 21
15
20
1
Jon Granlund
Nannestad
5
241 - 338
30 / 41
47 / 96
15
34
6
Jonas Elvestad
Råde
R
241 - 337
19 / 47
18 / 47
15
5
6
Jonas Kjone Husåsfallet
Skogbygden
J
241 - 338
13 / 29
13 / 29
15
26
7
Julie Marie Grimsbø
Søndre Land
J
242 - 335
12 / 29
17 / 29
15
35
4
Julie Paulsen Johannessen
Fredrikstad
ER
249 - 348
7 / 38
10 / 38
15
6
8
Kai Magne Mauseth
Skarpskytten
4
246 - 344
2 / 37
11 / 96
15
30
7
Kaja Elise Hyllestad
Degernes
R
244 - 341
13 / 47
13 / 47
15
27
5
Kari Mørck
Ski
4
246 - 345
1 / 37
8 / 96
15
18
1
Karl Emil Grina
Tingelstad
V55
246 - 340
5 / 19
12 / 19
15
8
1
Karl Petter Elvestad
Trøgstad
1
245 -
3 / 11
15
19
3
Karl R. Hetland
Skedsmo
4
241 - 337
11 / 37
55 / 96
15
44
1
Kasper Kristoffersen
Skedsmo
3
233 - 328
11 / 18
81 / 96
15
27
3
Kevin Svendsbråten
Randsfjord
R
246 - 345
8 / 47
8 / 47
15
36
1
Kim B. Egge
Tingelstad
ER
245 - 339
28 / 38
29 / 38
15
30
2
Kine Saksæther Andersen
Degernes
R
248 - 347
5 / 47
3 / 47
15
41
5
Kjersti Q. Haugen
Skedsmo
4
245 - 340
4 / 37
33 / 96
15
4
8
Klaus Martin Busk
Fet
J
237 - 335
22 / 29
20 / 29
15
12
7
Knut Atle Sørskogen Stovner
Nittedal
4
236 - 332
20 / 37
70 / 96
15
15
6
Knut Bingen
Trøgstad
V65
249 - 347
4 / 13
3 / 13
15
6
6
Knut Haraldseid
Asker
2
244 - 341
2 / 16
2 / 16
15
27
8
Knut Vik
Frogn og Drøbak
V73
208 - 307
21 / 21
18 / 21
15
5
1
Kristian Martinsen
Fet
R
231 - 323
40 / 47
39 / 47
15
25
4
Kristian Melby Dæhlen
Urskog
ER
242 - 339
33 / 38
30 / 38
15
17
6
Kristin Nerødegård Myrstuen
Gjøvik og Brusveen
5
242 - 341
22 / 41
27 / 96
15
11
5
Kurt Arne Berglund
Frogn og Drøbak
V73
248 - 347
3 / 21
3 / 21
15
7
3
Kurt Birger Vatle
Langseth
V55
242 - 300
14 / 19
18 / 19
15
2
2
Kåre Strøm
Blaker
V65
241 - 341
12 / 13
9 / 13
15
41
7
Lars David jr Øvrum
Nannestad
5
247 - 346
3 / 41
6 / 96
15
8
4
Lars Fallet
Urskog
V65
244
9 / 13
13 / 13
15
34
3
Lars Gulbrandsen Lilleng
Råde
ER
249 - 349
11 / 38
7 / 38
15
42
4
Lars Guldbrandsen
Eidskog
5
243 - 341
14 / 41
29 / 96
15
23
7
Lars Indergård
Skarpskytten
V73
242 - 339
14 / 21
11 / 21
15
17
5
Lars Myrstuen
Gjøvik og Brusveen
5
246 - 346
7 / 41
4 / 96
15
8
2
Lars Næprud
Lillehammer
4
241 - 340
9 / 37
36 / 96
15
21
5
Lasse Jensen
Nittedal
3
219 - 318
16 / 18
88 / 96
15
24
8
Lasse Johansen
Nittedal
2
237 - 333
11 / 16
11 / 16
15
16
5
Leif Hagen
Ådal
V55
246 - 342
4 / 19
8 / 19
15
27
2
Leif-Harald Svendsbråten
Randsfjord
4
233 - 333
29 / 37
67 / 96
15
30
8
Leon Fosser
Degernes
R
246 - 338
11 / 47
17 / 47
15
40
5
Line Kasbo
Trøgstad
R
242 - 332
18 / 47
25 / 47
15
33
6
Lisa Ørbeck
Rælingen
ER
243 - 334
31 / 38
34 / 38
15
26
2
Lise Margrethe Aurland
Søndre Land
J
242 - 339
11 / 29
12 / 29
15
33
4
Lukas Bjørkås
Rælingen
ASP
237 -
1 / 15
15
27
7
Lukas Mortensen
Randsfjord
R
207 - 293
47 / 47
44 / 47
15
33
7
Mads Fjerdingby Korsviken
Rælingen
R
234 - 326
32 / 47
33 / 47
15
37
4
Magnus Bjerke
Høland/Bjørkelangen
5
247 - 347
4 / 41
3 / 96
15
19
8
Malin Stenerud
Søndre Høland
R
244 - 342
13 / 47
12 / 47
15
8
8
Marcus Elliott Peters
Nittedal
ASP
200 -
1 / 15
15
32
2
Maren Helene Nyork Larsen
Nannestad
R
232 - 325
37 / 47
36 / 47
15
32
5
Mari Røtterud Vesterheim
Nannestad
4
231 - 331
32 / 37
74 / 96
15
13
5
Marianne Berger
Oslo Østre
5
244 - 341
13 / 41
31 / 96
15
31
2
Marianne Myki
Løiten
1
244 -
6 / 11
15
28
3
Marius Bakken
Moss og Våler
ER
249 - 349
11 / 38
9 / 38
15
36
2
Marius G. Myrdahl
Tingelstad
J
240 - 339
14 / 29
11 / 29
15
3
4
Marius Granberg
Fet
R
246 - 346
9 / 47
5 / 47
15
39
2
Marius Pung
Aas
ER
240 - 303
35 / 38
36 / 38
15
33
3
Markus Stubberud
Rælingen
ER
247 - 343
22 / 38
25 / 38
15
22
6
Marte Marie Borud Nybakken
Fet
1
242 -
9 / 11
15
35
3
Marthe Køhl
Elverum
J
238
20 / 29
27 / 29
15
34
4
Martin Ek Brombach
Råde
R
246 - 343
9 / 47
11 / 47
15
19
4
Martin G. Stenerud
Søndre Høland
ER
249 - 347
14 / 38
16 / 38
15
4
5
Martin Qværnstrøm
Blaker
J
246 - 344
4 / 29
9 / 29
15
4
4
Mathias Bolstad Mück
Blaker
J
0
29 / 29
29 / 29
15
34
7
Maud Elise B. Grønberg
Tingelstad
ER
249 - 348
8 / 38
11 / 38
15
42
3
May Britt Nordli
Ringerike
V55
247 - 345
1 / 19
2 / 19
15
23
6
May Britt Radford
Nord-Odal
4
225
36 / 37
95 / 96
15
12
5
May-Helene Bengtson
Nittedal
ER
250 - 349
2 / 38
4 / 38
15
17
1
Mikael Martinsen
Urskog
ASP
228 -
1 / 15
15
16
7
Morten Fuglevåg
Nordstrand
5
243 - 342
18 / 41
23 / 96
15
36
3
Morten Hamar Svendsrud
Tingelstad
4
234 - 332
26 / 37
72 / 96
15
14
7
Morten Musiol
Oslo Østre
5
243 - 343
14 / 41
12 / 96
15
9
6
Morten Støen
Randsfjord
5
240 - 339
34 / 41
39 / 96
15
21
8
Morten Velo
Ringerike
5
242 - 340
24 / 41
32 / 96
15
43
4
Nicklas Gløtta Solberg
Høland/Bjørkelangen
ER
247 - 345
19 / 38
19 / 38
15
30
6
Niklas Mareno Hyllestad
Degernes
R
230 - 325
42 / 47
34 / 47
15
18
8
Nils Hovde
Oslo Østre
V73
240 - 337
17 / 21
13 / 21
15
18
2
Nils Thomas Valand
Oslo Østre
5
243 - 343
20 / 41
14 / 96
15
20
6
Nina Cecilie Granlund
Nannestad
2
238 - 337
7 / 16
6 / 16
15
8
5
Normann Dahle
Urskog
V73
246 - 343
7 / 21
7 / 21
15
23
5
Odd Arne Køhl
Elverum
V73
248 - 345
4 / 21
5 / 21
15
15
5
Odd Arne Samdal
Nittedal
5
234 - 304
40 / 41
90 / 96
15
22
5
Odd Ivar Sæther
Blaker
4
241 - 339
10 / 37
43 / 96
15
15
4
Odd Kolsrud
Begnadalen
V73
250 - 350
1 / 21
1 / 21
15
22
3
Oddbjørn Nyhagen
Oslo Østre
V73
246 - 344
10 / 21
6 / 21
15
28
6
Odin Arnesen
Eidsvoll Verk
J
236 - 333
24 / 29
23 / 29
15
16
2
Ola Fosshaug
Flesberg
4
240 - 339
13 / 37
41 / 96
15
31
3
Ola Myki
Løiten
ER
228
38 / 38
38 / 38
15
22
2
Ola Petter Transet
Røyken og Hurum
4
246 - 344
3 / 37
10 / 96
15
13
6
Olav Ambjørnrud
Kråkstad
V65
246 - 345
7 / 13
7 / 13
15
34
2
Ole Alexander Undhjem
Råde
J
245 - 344
6 / 29
6 / 29
15
9
8
Ole Jakob Jemtland
Sigdal
1
249 -
1 / 11
15
5
2
Ole Kasper Martinsen
Fet
J
240 - 337
15 / 29
14 / 29
15
33
1
Ole Magnus Bakken
Løiten
5
248 - 348
1 / 41
1 / 96
15
9
3
Ole-Jonny Jorde
Torpo
V55
243 - 339
11 / 19
13 / 19
15
28
1
Ole-Thomas Vaskinn
Randsfjord
ASP
210 -
1 / 15
15
21
6
Oliver Bakken
Eidsvoll Verk
R
233
36 / 47
46 / 47
15
29
5
Oscar Tunold Corneliussen
Asker
ASP
232 -
1 / 15
15
19
6
Otto Myrvold
Tyristrand
4
238 - 338
18 / 37
50 / 96
15
28
7
Ove Johansen
Vestre Toten
4
233 - 330
28 / 37
76 / 96
15
1
4
Per Arne Tollerud
Hobøl
V65
247 - 346
6 / 13
5 / 13
15
14
4
Per Einar Lunde
Nittedal
4
231 - 325
31 / 37
83 / 96
15
30
4
Per Erik Mytting
Sørum
1
245 -
4 / 11
15
39
4
Per-Kristian Olsen
Aas
J
234 - 328
28 / 29
26 / 29
15
43
8
Per-Åge Mortensen
Høland/Bjørkelangen
V55
242 - 342
13 / 19
9 / 19
15
43
5
Petter Å. Nordby
Høland/Bjørkelangen
ER
249 - 349
14 / 38
7 / 38
15
10
4
Philip Andresen
Raumnes
ER
249 - 345
11 / 38
21 / 38
15
24
5
Philip Hoftvedt Wisbech
Urskog
R
229 - 323
46 / 47
40 / 47
15
29
4
Pål Gisle
Asker
1
229 -
11 / 11
15
4
1
Ragnar Henrik Hauer
Blaker
J
236 - 335
25 / 29
15 / 29
15
32
4
Renate Strøm Hushagen
Nannestad
3
238 - 335
6 / 18
62 / 96
15
43
3
Richard Gløtta Solberg
Høland/Bjørkelangen
J
246 - 345
5 / 29
5 / 29
15
9
7
Robert Miller
Nittedal
R
241 - 335
19 / 47
20 / 47
15
40
3
Roger Sletmo
Trøgstad
2
232 - 328
15 / 16
14 / 16
15
13
4
Rune Dahl
Nittedal
4
226 - 320
35 / 37
85 / 96
15
26
5
Rune Herje
Urskog
V55
238 - 336
17 / 19
14 / 19
15
40
6
Rune Raknerud
Trøgstad
5
239 - 335
38 / 41
59 / 96
15
23
3
Rune Solberg
Kongsvinger og Omegn
4
240 - 339
14 / 37
42 / 96
15
43
2
Sander Fleischmann
Høland/Bjørkelangen
ER
245 - 344
26 / 38
23 / 38
15
13
1
Sara Tveiten
Rollag og Veggli
3
241 - 338
5 / 18
48 / 96
15
24
3
Sigmund Taugbøl
Eidskog
V73
242
13 / 21
20 / 21
15
26
4
Sigurd B. Aasarmoen
Søndre Land
ER
246 - 342
23 / 38
26 / 38
15
37
1
Sigurd Opsahl Gjermshus
Nord-Odal
ER
245 - 343
27 / 38
24 / 38
15
26
6
Silje Jeanett Holter
Moss og Våler
ER
247 - 347
19 / 38
15 / 38
15
24
6
Simen Blakseth
Urskog
R
229 - 311
45 / 47
43 / 47
15
9
2
Simen Myrås
Nittedal
ASP
221 -
1 / 15
15
16
3
Simon Kolstad Claussen
Høland/Bjørkelangen
5
245 - 345
9 / 41
7 / 96
15
17
3
Sindre Johann Haneborg
Urskog
R
238 - 332
24 / 47
24 / 47
15
2
8
Sindre Meluken
Blaker
ER
243 - 340
29 / 38
28 / 38
15
10
7
Sindre Olafsen
Nittedal
J
246 - 345
3 / 29
4 / 29
15
5
5
Sofie Kjone Husåsfallet
Skogbygden
ER
242 - 338
32 / 38
32 / 38
15
39
1
Sondre Haug
Aas
ER
236 - 328
36 / 38
35 / 38
15
12
8
Sondre Nytun Nergård
Nittedal
J
237 - 335
21 / 29
18 / 29
15
18
4
Sondre Ravnanger
Oslo Østre
J
245 - 345
7 / 29
3 / 29
15
38
5
Sondre Veres Andreassen
Fiskum
ASP
220 -
1 / 15
15
9
4
Steffen Brager Pramm
Nittedal
ASP
242 -
1 / 15
15
32
3
Steffen S Kristiansen
Råde
5
239 - 339
37 / 41
40 / 96
15
32
1
Stine Cecilie Granlund
Nannestad
5
244 - 344
12 / 41
9 / 96
15
20
4
Ståle Mørch Halvorsen
Snarum
R
237 - 331
27 / 47
26 / 47
15
7
8
Ståle Villumstad
Spydeberg
5
242 - 338
26 / 41
51 / 96
15
39
8
Suvi Rontti
Sørum
2
241 - 335
5 / 16
9 / 16
15
15
8
Svein H. Myhre
Tyristrand
V73
247 - 346
6 / 21
4 / 21
15
26
8
Svein Søyland
Gjesdal
V55
245 - 345
8 / 19
3 / 19
15
41
6
Sven Erik Rustad
Kråkstad
4
213
37 / 37
96 / 96
15
16
6
Sverre Eriksen
Ådal
V73
247
5 / 21
19 / 21
15
25
8
Teodor B. Antonsen
Ski
J
236
26 / 29
28 / 29
15
7
6
Terje Brustad
Langseth
5
243 - 342
17 / 41
20 / 96
15
6
7
Terje Fristedt Hansen
Fet
V73
241 - 337
16 / 21
13 / 21
15
31
6
Terje Holm
Søndre Land
5
240 - 338
35 / 41
48 / 96
15
40
4
Terje Vidar Strand
Trøgstad
V55
245 - 342
6 / 19
6 / 19
15
10
5
Thea Emilie Solbakken
Raumnes
ER
247 - 345
18 / 38
19 / 38
15
1
1
Thorbjørn Andresen
Blaker
V73
246 - 342
8 / 21
10 / 21
15
5
3
Thore Hynne
Kråkstad
V55
240 - 333
15 / 19
16 / 19
15
13
3
Tone Granerud
Gjerdrum
3
224 - 319
14 / 18
87 / 96
15
7
7
Tonje Rundhaugen
Langseth
4
243 - 332
6 / 37
68 / 96
15
28
8
Tore Finstad
Frogn og Drøbak
1
244 -
5 / 11
15
16
1
Tore Hoff
Tingelstad
3
219 - 302
17 / 18
91 / 96
15
40
2
Torfinn Gaustad
Trøgstad
V55
247 - 347
2 / 19
1 / 19
15
31
7
Tormod Bjørnødegård
Gjøvik og Brusveen
5
247 - 347
2 / 41
2 / 96
15
17
7
Torunn Osbak Heiaas
Ski
1
243 -
7 / 11
15
38
1
Trond Nygård
Nes (Akershus)
V55
245 - 343
9 / 19
4 / 19
15
12
3
Truls Kluften
Nittedal
ER
248 - 348
17 / 38
14 / 38
15
21
3
Trygve Foss Mathisen
Blaker
R
237 - 333
26 / 47
23 / 47
15
2
1
Tuva Meluken
Blaker
R
236 - 329
29 / 47
29 / 47
15
30
1
Vegard Mytting
Sørum
R
240 - 333
23 / 47
22 / 47
15
3
2
Vidar Strøm
Blaker
3
243 - 341
1 / 18
25 / 96
15
32
7
Viktoria Ødegård
Nannestad
R
237 - 329
28 / 47
30 / 47
15
23
2
Wenke Blien
Flikka
5
241 - 336
31 / 41
57 / 96
15
42
1
Åse Marit Myrvang
Steinsgård
5
242 - 340
26 / 41
38 / 96
15
11
8
Åshild Solbrekken Flatla
Tingelstad
4
243 - 342
7 / 37
21 / 96
15
29
2
Øistein Bakken
Moss og Våler
3
236 - 332
8 / 18
73 / 96
15
22
1
Øivind Mørk
Oslo Østre
V73
246 - 339
11 / 21
12 / 21
15
37
7
Ørjan Hagen
Nordre Land
2
237 - 337
12 / 16
7 / 16
15
41
3
Øystein Johnsen
Stange og Romedal
5
245 - 342
8 / 41
16 / 96