Finn skytter

Nittedalsstevnet 2017

Skriv inn teksten du vil søke etter:

Tegnet * kan benyttes for å gi alle registrete skyttere
Det er ellers mulig å søke på all tekst i tabellen under, eksempelvis skytterlagsnavn
Klikk på navnet for skiva til skytteren, klikk på plassering for resultatlista.

Du søkte etter teksten: Det ble funnet 345 treff som vist nedenfor.

AvstLagSkiveNavnSkytterlagKlassePoengPlass
25 skudd
Plass
35 skudd
100138Adrian HauganeNittedal J245 - 34417 / 4014 / 40
100128Aki RonttiSørum ER250 - 3491 / 285 / 28
100184Aleksander Bech LundBåstad J242 - 34221 / 4021 / 40
100201Aleksander BryhnRøyken og Hurum ER247 - 34611 / 2811 / 28
20052Alexander BengtsonNittedal 3222 - 31918 / 2296 / 122
100202Alexander BrusnesRøyken og Hurum ER249 - 3487 / 287 / 28
10042Amalie Mortensen TorbalOslo Østre R249 - 3432 / 255 / 25
200225Amund ØdegårdTingelstad 4235 - 32916 / 3480 / 122
2001712Anders BryhnRøyken og Hurum 3228 - 3267 / 2285 / 122
1001310Anders Foss HidemstrædetBlaker J247 - 34611 / 4012 / 40
100124Anders Oddevald SletnerHøland/Bjørkelangen J248 - 3486 / 404 / 40
100154Andre SletliTangen R23616 / 2524 / 25
200129Andreas Hustuft AadneStyrvoll 5239 - 33652 / 6656 / 122
100224Andreas Kjønstad HalvorsenFlesberg R241 - 33812 / 259 / 25
2001010Andreas LundeNittedal 4225 - 32130 / 3492 / 122
2001713Andreas SvardahlBlaker 221317 / 1818 / 18
2002012Anita JæreRennebu 5246 - 3465 / 664 / 122
200176Anita UtseLangseth 2234 - 31811 / 1813 / 18
100239Annbjørg Laugerud SkaugFiskum ER244 - 34415 / 2814 / 28
200204Anne Ingeborg Sogn ØiomRandsfjord 5245 - 34511 / 667 / 122
2001911Anne Sofie GrimstadOslo Østre V5522736 / 3636 / 36
100113Arild KarlsenEnebakk V6522220 / 2020 / 20
200116Arild LohrbauerØstre Bærum AG3221 - 1 / 3
2001910Arne Erik NilsenRaumnes 4237 - 3349 / 3463 / 122
100227Arne MyråsEidsberg V7324421 / 2621 / 26
2002214Arne PalerudDrangedal V55238 - 33429 / 3625 / 36
200122Arnold SlåenRælingen 5237 - 33459 / 6664 / 122
200613Arnt SandRælingen 5232 - 33165 / 6673 / 122
100222Arvid MeekSkarpskytten V65250 - 3503 / 201 / 20
1001610Asbjørn BylterudEnebakk V7324323 / 2623 / 26
10069Aurora BratliViken (Opland) R232 - 32218 / 2518 / 25
10085Benjamin J. ScholzNittedal J235 - 33231 / 4027 / 40
2002116Benny Erik HusåsfalletSkogbygden 423122 / 34112 / 122
200193Bent Ove Bredal LøvåsenTrysil 5240 - 33749 / 6652 / 122
10015Birk Jan OftedalØstre Bærum V65247 - 34514 / 2013 / 20
200211Bjarne Sigurd RamsjøSvinndal 4236 - 33513 / 3458 / 122
20013Bjørg Margrethe JøndalNittedal 2211 - 30918 / 1815 / 18
100210Bjørn ChristensenBlaker V65248 - 34711 / 209 / 20
200113Bjørn DahlNittedal V5524218 / 3630 / 36
200142Bjørn GranerudGjerdrum 3228 - 3208 / 2294 / 122
200187Bjørn LienEidsvoll Verk V5523827 / 3632 / 36
200156Bjørn MyrsetElverum V55248 - 3471 / 361 / 36
100125Bjørn SørumSkude V7324814 / 2617 / 26
200218Bjørnar SletmoTrøgstad 5242 - 34233 / 6622 / 122
100232Camilla HåkedalNøtterø J248 - 3479 / 409 / 40
200145Carl Morten BoineHaga 1227 - 8 / 8
20073Christer KlubnesSåner 4225 - 31931 / 3497 / 122
2001413Christer MalmOslo Østre V55244 - 34312 / 368 / 36
20088Christopher J. ScholzNittedal 2236 - 3348 / 186 / 18
200179Dag RasmussenNordstrand 5241 - 33642 / 6655 / 122
1002310Dagrun Laugerud SkaugFiskum R236 - 33016 / 2516 / 25
10096Dan Andre Lasseson-KorsvikenFet ER242 - 32720 / 2823 / 28
20054Daniel Jøndal ListouNittedal 5239 - 33951 / 6642 / 122
200616Daniel SørliHøland/Bjørkelangen 5246 - 3456 / 668 / 122
100147David SteensnæsGjerdrum J234 - 33135 / 4030 / 40
100188Edvard FinstadNannestad J235 - 32933 / 4033 / 40
10088Egil GrinaLunner V6524615 / 2018 / 20
20036Egil KristiansenLunner V55243 - 34017 / 3612 / 36
2001116Einar NordengenTyristrand 5235 - 33163 / 6674 / 122
100195Eirik Mahle GisleAsker R220 - 31123 / 2522 / 25
100236Eirik StrømAas J247 - 34713 / 409 / 40
100238Eirik SylteKongsberg J235 - 33332 / 4026 / 40
2001016Eivind KylgårdNittedal 2235 - 3319 / 188 / 18
1002410Emil NygårdseterKongsvinger og Omegn J243 - 34320 / 4018 / 40
100196Emma Helene HeiaasSki R249 - 3473 / 252 / 25
100237Erik HamreEidskog V7324420 / 2620 / 26
10017Erik JødahlBlaker V73249 - 3494 / 263 / 26
20069Erik SkaugÅsheim V55244 - 33911 / 3617 / 36
200227Erland ØdegårdTingelstad 5237 - 33261 / 6672 / 122
100197Erlend HeiaasSki EJ241 - 3412 / 61 / 6
10039Erling Moen HovinNittedal J223 - 31640 / 4035 / 40
200106Eskil Ellingsen BorchBlaker 1237 - 4 / 8
200185Espen GrinaRandsfjord 42378 / 34105 / 122
1001210Espen RonttiSørum R244 - 3389 / 2511 / 25
200216Even GultvedtAas 522666 / 66116 / 122
100215Even RingstadHaga NU194 - 1 / 9
100127Even ThingelstadNittedal R21824 / 2525 / 25
10036Fredrik G. KristiansenBlaker ER240 - 33422 / 2821 / 28
20074Frode LundBlaker 2238 - 3384 / 183 / 18
10054Geir Ove TrogstadKongsvinger og Omegn ER22826 / 2827 / 28
2001216Gretha Synnøve EdsethUllensaker 222816 / 1817 / 18
10012Gunnar OrreAsker V65248 - 34611 / 2012 / 20
200148Halvor Thrane SvendsenRælingen 5248 - 3482 / 662 / 122
100231Hanna HåkedalNøtterø ER248 - 3489 / 287 / 28
10029Hanna SkjæretBlaker ER246 - 34512 / 2813 / 28
20041Hanne SkarpoddeBlaker 5238 - 33557 / 6660 / 122
200213Hans Arne MariåsenSørum V5523035 / 3635 / 36
2002315Hans Arne MariåsenNROF Øvre RomerikeAG3219 - 3 / 3
20038Hans BechTingelstad V55241 - 33823 / 3621 / 36
10062Hans Erik RuaJondalen V73247 - 34715 / 2610 / 26
10011Hans HeerEidsberg V7324810 / 2615 / 26
10022Hans Martin SørumBjoneroa V7324617 / 2618 / 26
2002211Hans O KveliOslo Østre V55245 - 3428 / 3610 / 36
100246Hans-Peter JacobsenRauhella V7323026 / 2626 / 26
20064Harald BuuerSpydeberg V55246 - 3423 / 369 / 36
200410Hege Ingrid SydnesBlaker 1242 - 2 / 8
200194Hege JødahlBlaker 5243 - 34029 / 6637 / 122
20023Heidi HansenSørkedalen 4231 - 32924 / 3478 / 122
200198Helene LillekvellandNordstrand 5248 - 3481 / 661 / 122
10031Helene OlafsenNittedal ER246 - 34113 / 2816 / 28
10023Helge JohansenSørkedalen V65244 - 34117 / 2014 / 20
200208Helge NorbergOslo Østre 5244 - 34420 / 6614 / 122
200117Henrik SandåsEnebakk 5239 - 33750 / 6650 / 122
2001412Henry HåkanssonEda Skyttegille5243 - 34030 / 6637 / 122
2001812Hilde Kristin NordbyNannestad 4237 - 3327 / 3468 / 122
1001410Håkon Foss MathisenBlaker R248 - 3454 / 253 / 25
200212Håkon KlubnesSåner 5238 - 33655 / 6654 / 122
2002114Håkon OpakerSkogbygden 421934 / 34120 / 122
2002110Ida Elisabeth FinstadSåner 2245 - 3431 / 181 / 18
100228Inga KvamOslo Østre J241 - 32924 / 4032 / 40
2001811Inger Marie NordbyNannestad 3226 - 31415 / 2299 / 122
200226Ingrid FinnestadSkjeberg 5244 - 34118 / 6626 / 122
100157Ingrid JensløkkenBlaker J241 - 33922 / 4022 / 40
2002113Ivar FjeldbergAsker V552459 / 3629 / 36
100206Jacob Engh SolbergHøland/Bjørkelangen EJ237 - 3363 / 63 / 6
100199Jakob GleditschSki R245 - 3456 / 253 / 25
2001110Jan Olav SagbakkenSøndre Land V5523731 / 3633 / 36
20021Jan Rune MartinsenFet 3227 - 32210 / 2290 / 122
100129Jan-Erik FossØstre Bærum V7324421 / 2621 / 26
200217Janne TormodsetRælingen 3229 - 3256 / 2287 / 122
20025Jarle GårdenRælingen V55240 - 33924 / 3618 / 36
10026Jens Emil HvalFet R230 - 32319 / 2517 / 25
100153Jens Olsrud ØstliTangen R244 - 3428 / 256 / 25
200101Jens-Kristian LarsenLøiten 5243 - 34125 / 6628 / 122
20043Joakim MortensenOslo Østre 321720 / 22122 / 122
2002215Joakim Myrvang GruerTingelstad 5238 - 33456 / 6666 / 122
100185Johan LundBåstad V65248 - 34710 / 2010 / 20
2001614John Arild KnappVestre Toten 5245 - 34214 / 6625 / 122
200143John BjørsethHøland/Bjørkelangen V55242 - 34019 / 3614 / 36
100235John Einar GulbrandsenEidskog V6523819 / 2019 / 20
200107Johny Andre BertheauBlaker 4230 - 29527 / 34101 / 122
1002110Jon Arne EieKråkstad V73247 - 34416 / 2614 / 26
20033Jon GranlundNannestad 5241 - 33837 / 6647 / 122
10037Jonas HofslundOslo Østre J248 - 3487 / 405 / 40
200229Jonas Kjone HusåsfalletSkogbygden 32289 / 22114 / 122
2001210Jørn OlsenRælingen V55243 - 34016 / 3613 / 36
200816Kari GrinaRandsfjord V5523826 / 3631 / 36
20017Karl Emil GrinaTingelstad V55244 - 33810 / 3622 / 36
1001710Karoline Stenberg JohansenRaumnes NU234 - 1 / 9
200411Karsten BirkelandHyllestad 1249 - 1 / 8
2001912Kasper KristoffersenSkedsmo 3227 - 32011 / 2295 / 122
100149Kasper LundenGjerdrum ER234 - 33324 / 2822 / 28
200214Ketil GundersenNittedal 5243 - 33823 / 6646 / 122
100148Kevin SanneGjerdrum ER224 - 31828 / 2825 / 28
100117Kevin SvendsbråtenRandsfjord ER247 - 34610 / 2810 / 28
100208Kim Phoominant LadeeRøyken og Hurum ER241 - 33721 / 2820 / 28
100225Kine Saksæther AndersenDegernes R249 - 3491 / 251 / 25
20057Kjell AarskogBlaker 5241 - 33844 / 6649 / 122
10094Kjell EngeneNes og Bromma V6524713 / 2017 / 20
200213Kjell Ivar KristiansenLunner 4244 - 3432 / 3418 / 122
200178Kjell UlvedalÅsane/Hordvik V55239 - 33825 / 3620 / 36
200127Kjersti Nyborg TeigenHøland/Bjørkelangen 5246 - 3358 / 6657 / 122
200158Kjersti Quande HaugenSkedsmo 3234 - 3271 / 2283 / 122
20053Knut Atle Sørskogen StovnerNittedal 4237 - 33512 / 3462 / 122
200203Knut Olav OlsenSkarpskytten 5245 - 34512 / 6610 / 122
200119Knut Steinar BråtenSøndre Land V55241 - 33922 / 3616 / 36
10024Kristian MartinsenFet R226 - 32121 / 2519 / 25
200128Kristina OlsenRælingen 5243 - 34127 / 6631 / 122
2001215Kurt Birger VatleLangseth V5523634 / 3634 / 36
200166Kurt Eirik BekkevoldOslo Østre 5242 - 34032 / 6634 / 122
10013Kåre LundBlaker V65249 - 3495 / 204 / 20
100115Kåre StrømBlaker V73248 - 34612 / 2611 / 26
20094Lars Andreas NystadBodø Østre 5243 - 33928 / 6644 / 122
200163Lars BuggeOslo Østre 5242 - 34134 / 6630 / 122
200152Lars David jr ØvrumNannestad 5242 - 34235 / 6624 / 122
2002016Lars GuldbrandsenEidskog 5239 - 33254 / 6670 / 122
100221Lars IndergårdSkarpskytten V73248 - 34513 / 2613 / 26
200222Lars Johan S HereidSkarpskytten 423419 / 34109 / 122
2002111Lasse JohansenNittedal 2233 - 32713 / 1810 / 18
200413Leif HagenÅdal V55238 - 33428 / 3625 / 36
200118Leif-Harald SvendsbråtenRandsfjord 4236 - 33314 / 3467 / 122
10071Leo UreNittedal NU234 - 1 / 9
100226Leon FosserDegernes R245 - 3347 / 2514 / 25
100133Lucas NielsenBlaker NU228 - 1 / 9
10082Lukas GrøvnesOslo Østre NU203 - 1 / 9
100119Lukas MortensenRandsfjord ER229 - 32425 / 2824 / 28
2001610Magne BergumUrskog 2233 - 32714 / 1810 / 18
20082Magne HolmSkedsmo 322712 / 22115 / 122
200154Magnus BjerkeHøland/Bjørkelangen 5241 - 34040 / 6635 / 122
100218Magnus EngerSkogbygden ER22527 / 2828 / 28
2001716Magnus LøvikDale (Sunnfjord) 1233 - 7 / 8
100610Malin StenerudSøndre Høland R247 - 3415 / 257 / 25
100219Marcus BergstenSkogbygden R242 - 33811 / 2511 / 25
10074Marcus Elliott PetersNittedal R223 - 31722 / 2521 / 25
100192Marcus FlatinEidsvoll Verk J238 - 33526 / 4025 / 40
100171Maren HusåsSøndre Odalen J244 - 34318 / 4017 / 40
2001810Mari Røtterud VesterheimNannestad 3207 - 29122 / 22102 / 122
1001910Maria Engen SkoglyRøyken og Hurum J250 - 3501 / 401 / 40
200232Marianne MykiLøiten 2236 - 3317 / 187 / 18
100207Marius BakkenMoss og Våler ER250 - 3506 / 284 / 28
100229Marius G. MyrdahlTingelstad J246 - 34614 / 4013 / 40
100175Marius GranbergFet ER250 - 3501 / 282 / 28
100146Marius Schau EriksenGjerdrum J239 - 33225 / 4029 / 40
10079Markus KlubnesSåner J246 - 34315 / 4019 / 40
100204Marthe KøhlElverum J249 - 3492 / 402 / 40
10065Martin G. StenerudSøndre Høland J232 - 33036 / 4031 / 40
100158Martin MyhreElverum R241 - 33814 / 2510 / 25
100118Martin SandåsEnebakk J23629 / 4037 / 40
200115Martine MingeSiljan 5245 - 33915 / 6645 / 122
10064Mats ØstbyNordre Modum J225 - 32539 / 4034 / 40
100223Maud Elise B. GrønbergTingelstad J249 - 3483 / 405 / 40
200206May Britt NordliRingerike V55242 - 33921 / 3619 / 36
100142May-Helene BengtsonNittedal J24123 / 4036 / 40
1002010Mem Patiwaradda SkålvikRøyken og Hurum NV242 - 1 / 3
100145Mikkel GranerudGjerdrum J23137 / 4039 / 40
10092Morten GrøvnesOslo Østre NV242 - 2 / 3
2001715Morten MusiolOslo Østre 5241 - 33939 / 6640 / 122
200205Morten StøenRandsfjord 5240 - 33547 / 6659 / 122
20034Morten VeloRingerike 4241 - 3375 / 3451 / 122
100181Nicolai N. KristiansenNannestad NU231 - 1 / 9
10016Nils KjusSkedsmo V65248 - 3487 / 207 / 20
20051Nils Kåre MidtflåRælingen 5238 - 33457 / 6665 / 122
10073Nora MidtgardJondalen ER250 - 3504 / 282 / 28
1001810Nora Røtterud VesterheimNannestad J235 - 33230 / 4028 / 40
100112Odd Arne KøhlElverum V73249 - 3488 / 267 / 26
200215Odd Arne SamdalNittedal 4238 - 3376 / 3452 / 122
20048Odd Ivar SætherBlaker 423420 / 34110 / 122
100143Odd KolsrudBegnadalen V73250 - 3501 / 261 / 26
200223Odd Martin NytheFrogn og Drøbak 5245 - 34516 / 6612 / 122
200224Odd Petter NytheFrogn og Drøbak V55245 - 3455 / 363 / 36
100161Odd ØsterhusNittedal V65242 - 33918 / 2015 / 20
10034Oddbjørn NyhagenOslo Østre V73249 - 3488 / 268 / 26
2002210Oddmund TormodsetViksdalen V55236 - 33232 / 3627 / 36
200114Oddvar StaxrudTingelstad V55246 - 3454 / 362 / 36
100116Oddvar TangenTingelstad V73249 - 3495 / 264 / 26
100193Odin ArnesenEidsvoll Verk J245 - 34416 / 4014 / 40
200197Ola Morten RuudKongsvinger og Omegn 422532 / 34118 / 122
100234Ola MykiLøiten J237 - 33727 / 4023 / 40
100164Ola Petter TransetRøyken og Hurum EJ243 - 3361 / 62 / 6
20092Olaf AanerudBlaker 524145 / 66103 / 122
100217Olav AmbjørnrudKråkstad V65246 - 34616 / 2011 / 20
2002216Olav HolenBlaker 3230 - 3255 / 2286 / 122
100203Ole Christian MoksnesRøyken og Hurum ER242 - 34018 / 2818 / 28
2002410Ole Jakob JemtlandSigdal 2245 - 3422 / 182 / 18
20012Ole Jan EngeliVestre Toten V55244 - 34212 / 3610 / 36
200512Ole Johnny TrogstadKongsvinger og Omegn 4237 - 32911 / 3479 / 122
10025Ole Kasper MartinsenFet EJ236 - 3334 / 64 / 6
2001714Ole Kristian BryhnRøyken og Hurum 5245 - 34512 / 669 / 122
2001710Otto BryhnRøyken og Hurum V55236 - 33533 / 3624 / 36
200112Otto MyrvoldTyristrand 423517 / 34107 / 122
200316Ove JohansenFmaHK416232 - 1 / 1
200112Ove JohansenVestre Toten 4226 - 32429 / 3488 / 122
200247Ove ØsterhusNittedal 1235 - 5 / 8
200244Per Einar LundeNittedal 4224 - 32233 / 3491 / 122
2002115Per Erik MyttingSørum 1241 - 3 / 8
200171Per Kristian NesseSkarpskytten 4235 - 33215 / 3469 / 122
2001114Per Olav TangenTingelstad 2241 - 3373 / 184 / 18
10014Per Terje HolmAsker V7324617 / 2618 / 26
200207Per Terje SønsterudNordre Modum 5247 - 3464 / 666 / 122
2001913Per ThoresenSkarpskytten 4234 - 33021 / 3477 / 122
100121Petter Å. NordbyHøland/Bjørkelangen ER250 - 3501 / 281 / 28
100173Philip AndresenRaumnes J23434 / 4038 / 40
100194Pål GisleAsker NV225 - 3 / 3
10072Ragnar Henrik HauerHøland/Bjørkelangen J248 - 3487 / 407 / 40
200221Rannveig KarlsenMælum V55244 - 34014 / 3615 / 36
100182Rashid UmaevNannestad ER246 - 34613 / 2812 / 28
2001816Renate Strøm HushagenNannestad 3210 - 30621 / 22100 / 122
100191Roar EmilsenEidsvoll Verk J22638 / 4040 / 40
200312Roar HellebakkenUrskog 223412 / 1816 / 18
200116Roar SandåsEnebakk 5246 - 3458 / 6611 / 122
100106Robert LarsenSkjeberg V73246 - 34619 / 2612 / 26
10076Robert MillerNittedal R227 - 32120 / 2520 / 25
2001612Roger OttosenVestre Toten 5247 - 3473 / 663 / 122
200219Roger SletmoTrøgstad 2229 - 31115 / 1814 / 18
20061Rune AlbjerkJondalen 4242 - 3413 / 3428 / 122
2001616Rune H. DahlNittedal 4231 - 33126 / 3475 / 122
2001515Rune Nyborg HolmEidsvoll Verk 32332 / 22111 / 122
200196Rune Vandevjen OlsenNord-Odal 5244 - 34319 / 6616 / 122
100139Sander MolandBlaker R150 - 24325 / 2523 / 25
100141Silje Jeanett HolterMoss og Våler J249 - 3494 / 403 / 40
100205Silje Marie HolmEidsberg J247 - 34712 / 408 / 40
10075Simen FinstadSåner J236 - 33528 / 4024 / 40
10078Simen MyråsNittedal NU225 - 1 / 9
100310Simen SanneOslo Østre R237 - 33315 / 2515 / 25
2001115Sina BuskBlaker 5242 - 34136 / 6632 / 122
20031Sindre OlafsenNittedal 4237 - 33210 / 3471 / 122
100216Sofie Kjone HusåsfalletSkogbygden ER249 - 3478 / 289 / 28
100810Sondre Nytun NergårdNittedal EJ234 - 3315 / 65 / 6
100198Sondre RavnangerOslo Østre EJ232 - 3316 / 66 / 6
2001815Steffen S KristiansenRåde 523464 / 66108 / 122
2002212Stein HeggenOslo Østre V55243 - 34315 / 365 / 36
100107Steinar A. HaakafossSkjeberg V65249 - 3494 / 203 / 20
20068Steinar BergetNordre Modum 322516 / 22119 / 122
2001111Steinar DalbyAasveen V55245 - 3436 / 364 / 36
200412Steinar OlsenAsker 2235 - 33010 / 189 / 18
10035Stian Stafsberg KlyveOslo Østre J248 - 3479 / 4011 / 40
2001814Stine Cecilie GranlundNannestad 5236 - 33562 / 6661 / 122
100155Stine SletliTangen ER242 - 33919 / 2819 / 28
200124Ståle VillumstadSpydeberg 5240 - 33846 / 6647 / 122
2001211Suvi RonttiSørum 2237 - 3236 / 1812 / 18
100111Svein H. MyhreTyristrand V73249 - 3477 / 269 / 26
2001914Sverre BrovollOslo Østre 5241 - 34038 / 6636 / 122
10041Sverre EriksenÅdal V73250 - 3502 / 262 / 26
20027Syver KristiansenLunner 3223 - 31717 / 2298 / 122
100710Syver Paulsen BekkelundNittedal NU213 - 1 / 9
2001213Terje BrustadLangseth 523760 / 66106 / 122
10027Terje Fristedt HansenFet V7324810 / 2615 / 26
2001112Terje HolmSøndre Land V55247 - 3432 / 367 / 36
10063Terje HågensenStange og Romedal V65250 - 3482 / 206 / 20
2002010Terje KvestadKongsberg 1235 - 6 / 8
1001510Terje MikalsenTangen V73250 - 3483 / 266 / 26
200237Terje TrættebergUrskog 5241 - 33942 / 6643 / 122
1001010Terje VangenBlaker V65248 - 3488 / 208 / 20
100174Thea Emilie SolbakkenRaumnes ER250 - 3495 / 286 / 28
2001411Thomas BråthenHøland/Bjørkelangen 4245 - 3431 / 3420 / 122
200191Thomas HøgåsseterRaumnes 5245 - 34410 / 6613 / 122
20035Thomas R. KristiansenLunner 4242 - 3404 / 3439 / 122
100183Thorbjørn AndresenBlaker V73249 - 3496 / 265 / 26
200199Tobias LillekvellandNordstrand 5243 - 34225 / 6623 / 122
10043Tobias Mortensen TorbalOslo Østre J249 - 3444 / 4016 / 40
200186Tom Ingar NilsstuaRaumnes 322614 / 22117 / 122
2001416Tommy JohansenBlaker 5246 - 3466 / 665 / 122
200812Tommy SagengenBjoneroa 4231 - 32825 / 3482 / 122
200141Tone GranerudGjerdrum 3232 - 3284 / 2281 / 122
2001214Tonje RundhaugenLangseth 423123 / 34113 / 122
2002013Tor Gaute JøingsliLom og Skjåk 5243 - 34324 / 6617 / 122
200610Tor ØstbyNordre Modum 3226 - 32113 / 2293 / 122
20014Tore GrinaTingelstad V55245 - 3437 / 366 / 36
1001110Tore HartzElverum V65250 - 3501 / 201 / 20
20062Tore HoffTingelstad 3233 - 3273 / 2284 / 122
200228Tore HynneKråkstad V55237 - 30330 / 3628 / 36
200161Tore JohansenOslo Østre 5242 - 34031 / 6633 / 122
2001915Tormod BjørnødegårdGjøvik og Brusveen 5244 - 34317 / 6615 / 122
200125Torstein DynnaLunner 321819 / 22121 / 122
200131Torstein DynnaNROF RingerikeAG3220 - 2 / 3
20067Trond BerganJondalen 5241 - 34140 / 6627 / 122
20071Trond NygårdNes/Hovind V55242 - 33820 / 3623 / 36
2002311Trond Petter LystadHovdebygda og Ørsta 4234 - 33018 / 3476 / 122
100137Truls KluftenNittedal J243 - 34319 / 4020 / 40
100144Trygve Foss MathisenBlaker R244 - 34110 / 258 / 25
100134Tuva MelukenBlaker R241 - 33512 / 2513 / 25
100126Vebjørn ThingelstadNittedal NU187 - 1 / 9
200188Vegard GranlundNannestad 5239 - 33952 / 6641 / 122
100214Vegard MyttingSørum ER23423 / 2826 / 28
100233Vidar AndresenEidsvoll Østre V7324124 / 2624 / 26
100187Viktoria ØdegårdNannestad ER243 - 34017 / 2817 / 28
2001012Wemunn AabøBlaker 4230 - 32428 / 3489 / 122
100114Åge SteinslettFåberg V652488 / 2016 / 20
2001410Åse Marit MyrvangSteinsgård 5244 - 34321 / 6618 / 122
100248Åsmund OttershagenSkedsmo V65249 - 3496 / 205 / 20
10038Øivind MørkOslo Østre V7324025 / 2625 / 26
1002210Ørjan GustavsenSøndre Land ER244 - 34216 / 2815 / 28
200181Øystein JohnsenStange og Romedal 5244 - 34322 / 6621 / 122
20077Øyvind BratliViken (Opland) 2237 - 3365 / 185 / 18
20045Øyvind HaugenUrskog 524048 / 66104 / 122