Samlet "10-på-topp" liste for alle klasser

Samlagsmesterskap, Akershus, Grovfelt
Antall skyttere så langt: 67

















Klasse 2: (6 deltagere)

1 André Bjørseth Steinsgård 25/10
2 Kennet Haugen Rømskog 25/07
3 Martin Enger Høland/Bjørkelangen 24/09
4 Nina Cecilie Granlund Nannestad 23/11
5 Hege Ingrid Sydnes Blaker 21/05
6 Lasse Johansen Nittedal 15/06

Klasse 3: (9 deltagere)

1 Ole Kasper Martinsen Fet 29/17
2 Terje Sletner Høland/Bjørkelangen 25/08
3 Jonas Kjone Husåsfallet Skogbygden 24/17
4 Sondre Nytun Nergård Nittedal 24/13
5 Ole Martin Tvetbråten Nittedal 23/08
6 Irja Jødahl Blaker 23/06
7 Ingar Bentstuen Blaker 21/07
8 Truls Kluften Nittedal 21/06
9 Renate Strøm Hushagen Nannestad 21/03

Klasse 4: (17 deltagere)

1 Ketil Gundersen Nittedal 30/16
2 Marius Gangnes Søndre Høland 30/15
3 Bjørn Vidar Teigen Høland/Bjørkelangen 30/12
4 Knut Ola Halvorsen Eidsvoll Verk 29/21
5 Anders Foss Hidemstrædet Blaker 29/17
6 Arne Erik Nilsen Raumnes 28/20
7 Werner Seljevold Nannestad 28/16
8 Jan Rune Martinsen Fet 27/16
9 Tore Skryten Raumnes 27/16
10 Anders Oddevald Sletner Høland/Bjørkelangen 27/15

Klasse 5: (12 deltagere)

1 Thomas Høgåsseter Raumnes 30/23
2 Lars David jr Øvrum Nannestad 30/22
3 Thomas Bråthen Høland/Bjørkelangen 30/21
4 Øyvind Haugen Urskog 30/21
5 Martin Qværnstrøm Blaker 30/19
6 Øyvind Nitteberg Høland/Bjørkelangen 30/17
7 Jon Granlund Nannestad 30/17
8 Åse Marit Myrvang Steinsgård 30/13
9 Hege Jødahl Blaker 28/22
10 Hanne Skarpodde Blaker 27/15

Klasse Åpen: (0 deltagere)

Klasse AG3: (1 deltagere)

1 Hans arne Mariåsen Sørum 29/10

Klasse HK416: (0 deltagere)









Klasse 2-5+V55+EJ: (12 deltagere)

1 Thomas Høgåsseter Raumnes 5 30/23
2 Lars David jr Øvrum Nannestad 5 30/22
3 Thomas Bråthen Høland/Bjørkelangen 5 30/21
4 Øyvind Haugen Urskog 5 30/21
5 Martin Qværnstrøm Blaker 5 30/19
6 Øyvind Nitteberg Høland/Bjørkelangen 5 30/17
7 Jon Granlund Nannestad 5 30/17
8 Ketil Gundersen Nittedal 4 30/16
9 Marius Gangnes Søndre Høland 4 30/15
10 Åse Marit Myrvang Steinsgård 5 30/13
11 Bjørn Vidar Teigen Høland/Bjørkelangen 4 30/12
12 Knut Ola Halvorsen Eidsvoll Verk 4 29/21
13 Anders Foss Hidemstrædet Blaker 4 29/17
14 Ole Kasper Martinsen Fet 3 29/17
15 Hege Jødahl Blaker 5 28/22
16 Arne Erik Nilsen Raumnes 4 28/20
17 Werner Seljevold Nannestad 4 28/16
18 Johan Andresen Urskog V55 28/14
19 Jørn Olsen Rælingen V55 28/12
20 Jan Rune Martinsen Fet 4 27/16

Klasse V55: (8 deltagere)

1 Johan Andresen Urskog 28/14
2 Jørn Olsen Rælingen 28/12
3 Knut Drognes Raumnes 27/14
4 Bjørn Lien Eidsvoll Verk 27/14
5 Per-Åge Mortensen Høland/Bjørkelangen 27/11
6 Nils Nilssen Rømskog 25/11
7 Rune Herje Urskog 24/08
8 Trond Nygård Nes/Hovind 07/02

Klasse EJ: (1 deltagere)

1 May-Helene Bengtson Nittedal 23/08

Klasse 1: (2 deltagere)

1 Trygve Bengtson Nittedal 26/12
2 Espen Sandlie Rælingen 14/02