Samlet "10-på-topp" liste for alle klasser

Nittedalsstevnet 2017
Antall skyttere så langt: 345





















Klasse EJ: (6 deltagere)

1 Erlend Heiaas Ski 341 18
2 Ola Petter Transet Røyken og Hurum 336 12
3 Jacob Engh Solberg Høland/Bjørkelangen 336 9
4 Ole Kasper Martinsen Fet 333 4
5 Sondre Nytun Nergård Nittedal 331 11
6 Sondre Ravnanger Oslo Østre 331 10

Klasse J: (40 deltagere)

1 Maria Engen Skogly Røyken og Hurum 350 25
2 Marthe Køhl Elverum 349 26
3 Silje Jeanett Holter Moss og Våler 349 17
4 Anders Oddevald Sletner Høland/Bjørkelangen 348 23
5 Maud Elise B. Grønberg Tingelstad 348 21
5 Jonas Hofslund Oslo Østre 348 21
7 Ragnar Henrik Hauer Høland/Bjørkelangen 348 20
8 Silje Marie Holm Eidsberg 347 20
9 Camilla Håkedal Nøtterø 347 19
9 Eirik Strøm Aas 347 19

Klasse ER: (28 deltagere)

1 Petter Å. Nordby Høland/Bjørkelangen 350 27
2 Marius Granberg Fet 350 25
2 Nora Midtgard Jondalen 350 25
4 Marius Bakken Moss og Våler 350 22
5 Aki Rontti Sørum 349 24
6 Thea Emilie Solbakken Raumnes 349 21
7 Alexander Brusnes Røyken og Hurum 348 19
7 Hanna Håkedal Nøtterø 348 19
9 Sofie Kjone Husåsfallet Skogbygden 347 18
10 Kevin Svendsbråten Randsfjord 346 20

Klasse R: (25 deltagere)

1 Kine Saksæther Andersen Degernes 349 20
2 Emma Helene Heiaas Ski 347 17
3 Jakob Gleditsch Ski 345 15
3 Håkon Foss Mathisen Blaker 345 15
5 Amalie Mortensen Torbal Oslo Østre 343 14
6 Jens Olsrud Østli Tangen 342 13
7 Malin Stenerud Søndre Høland 341 9
8 Trygve Foss Mathisen Blaker 341 8
9 Andreas Kjønstad Halvorsen Flesberg 338 10
10 Martin Myhre Elverum 338 10

Klasse V65: (20 deltagere)

1 Tore Hartz Elverum 350 29
1 Arvid Meek Skarpskytten 350 29
3 Steinar A. Haakafoss Skjeberg 349 29
4 Kåre Lund Blaker 349 23
5 Åsmund Ottershagen Skedsmo 349 18
6 Terje Hågensen Stange og Romedal 348 26
7 Nils Kjus Skedsmo 348 22
8 Terje Vangen Blaker 348 19
9 Bjørn Christensen Blaker 347 19
10 Johan Lund Båstad 347 18

Klasse V73: (26 deltagere)

1 Odd Kolsrud Begnadalen 350 33
2 Sverre Eriksen Ådal 350 30
3 Erik Jødahl Blaker 349 29
4 Oddvar Tangen Tingelstad 349 27
5 Thorbjørn Andresen Blaker 349 26
6 Terje Mikalsen Tangen 348 24
7 Odd Arne Køhl Elverum 348 20
8 Oddbjørn Nyhagen Oslo Østre 348 19
9 Svein H. Myhre Tyristrand 347 24
10 Hans Erik Rua Jondalen 347 19

Klasse NU: (9 deltagere)

1 Syver Paulsen Bekkelund Nittedal 213
1 Lukas Grøvnes Oslo Østre 203
1 Karoline Stenberg Johansen Raumnes 234
1 Nicolai N. Kristiansen Nannestad 231
1 Simen Myrås Nittedal 225
1 Lucas Nielsen Blaker 228
1 Even Ringstad Haga 194
1 Vebjørn Thingelstad Nittedal 187
1 Leo Ure Nittedal 234

Klasse NV: (3 deltagere)

1 Mem Patiwaradda Skålvik Røyken og Hurum 242
2 Morten Grøvnes Oslo Østre 242
3 Pål Gisle Asker 225

Klasse JEG: (0 deltagere)





















Klasse 3-5: (122 deltagere)

1 Helene Lillekvelland Nordstrand 5 348 15
2 Halvor Thrane Svendsen Rælingen 5 348 12
3 Roger Ottosen Vestre Toten 5 347 22
4 Anita Jære Rennebu 5 346 18
5 Tommy Johansen Blaker 5 346 17
6 Per Terje Sønsterud Nordre Modum 5 346 12
7 Anne Ingeborg Sogn Øiom Randsfjord 5 345 19
8 Daniel Sørli Høland/Bjørkelangen 5 345 19
9 Ole Kristian Bryhn Røyken og Hurum 5 345 18
10 Knut Olav Olsen Skarpskytten 5 345 15
11 Roar Sandås Enebakk 5 345 14
12 Odd Martin Nythe Frogn og Drøbak 5 345 12
13 Thomas Høgåsseter Raumnes 5 344 22
14 Helge Norberg Oslo Østre 5 344 13
15 Tormod Bjørnødegård Gjøvik og Brusveen 5 343 18
16 Rune Vandevjen Olsen Nord-Odal 5 343 17
17 Tor Gaute Jøingsli Lom og Skjåk 5 343 15
18 Kjell Ivar Kristiansen Lunner 4 343 15
18 Åse Marit Myrvang Steinsgård 5 343 15
20 Thomas Bråthen Høland/Bjørkelangen 4 343 15

Klasse V55: (36 deltagere)

1 Bjørn Myrset Elverum 347 19
2 Oddvar Staxrud Tingelstad 345 19
3 Odd Petter Nythe Frogn og Drøbak 345 18
4 Steinar Dalby Aasveen 343 17
5 Stein Heggen Oslo Østre 343 17
6 Tore Grina Tingelstad 343 15
7 Terje Holm Søndre Land 343 13
8 Christer Malm Oslo Østre 343 11
9 Harald Buuer Spydeberg 342 20
10 Ole Jan Engeli Vestre Toten 342 12
10 Hans O Kveli Oslo Østre 342 12

Klasse 2: (18 deltagere)

1 Ida Elisabeth Finstad Såner 343 14
2 Ole Jakob Jemtland Sigdal 342 17
3 Frode Lund Blaker 338 14
4 Per Olav Tangen Tingelstad 337 10
5 Øyvind Bratli Viken (Opland) 336 18
6 Christopher J. Scholz Nittedal 334 8
7 Marianne Myki Løiten 331 10
8 Eivind Kylgård Nittedal 331 8
9 Steinar Olsen Asker 330 8
10 Magne Bergum Urskog 327 6
10 Lasse Johansen Nittedal 327 6

Klasse 1: (8 deltagere)

1 Karsten Birkeland Hyllestad 249 14
2 Hege Ingrid Sydnes Blaker 242 4
3 Per Erik Mytting Sørum 241 5
4 Eskil Ellingsen Borch Blaker 237 7
5 Ove Østerhus Nittedal 235 8
6 Terje Kvestad Kongsberg 235 5
7 Magnus Løvik Dale (Sunnfjord) 233 4
8 Carl Morten Boine Haga 227 7

Klasse AG3: (3 deltagere)

1 Arild Lohrbauer Østre Bærum 221 1
2 Torstein Dynna NROF Ringerike 220 2
3 Hans Arne Mariåsen NROF Øvre Romerike 219 3

Klasse HK416: (1 deltagere)

1 Ove Johansen Fma 232 2

Klasse 3: (22 deltagere)

1 Kjersti Quande Haugen Skedsmo 234 6
2 Rune Nyborg Holm Eidsvoll Verk 233 6
3 Tore Hoff Tingelstad 233 4
4 Tone Granerud Gjerdrum 232 5
5 Olav Holen Blaker 230 7
6 Janne Tormodset Rælingen 229 4
7 Anders Bryhn Røyken og Hurum 228 7
8 Bjørn Granerud Gjerdrum 228 5
9 Jonas Kjone Husåsfallet Skogbygden 228 5
10 Jan Rune Martinsen Fet 227 8

Klasse 4: (34 deltagere)

1 Thomas Bråthen Høland/Bjørkelangen 245 11
2 Kjell Ivar Kristiansen Lunner 244 10
3 Rune Albjerk Jondalen 242 8
4 Thomas R. Kristiansen Lunner 242 7
5 Morten Velo Ringerike 241 6
6 Odd Arne Samdal Nittedal 238 4
7 Hilde Kristin Nordby Nannestad 237 10
8 Espen Grina Randsfjord 237 9
9 Arne Erik Nilsen Raumnes 237 9
10 Sindre Olafsen Nittedal 237 8

Klasse 5: (66 deltagere)

1 Helene Lillekvelland Nordstrand 248 9
2 Halvor Thrane Svendsen Rælingen 248 8
3 Roger Ottosen Vestre Toten 247 16
4 Per Terje Sønsterud Nordre Modum 247 5
5 Anita Jære Rennebu 246 13
6 Tommy Johansen Blaker 246 12
6 Daniel Sørli Høland/Bjørkelangen 246 12
8 Roar Sandås Enebakk 246 10
8 Kjersti Nyborg Teigen Høland/Bjørkelangen 246 10
10 Thomas Høgåsseter Raumnes 245 14

Klasse Åpen: (0 deltagere)