Medaljefordeling

Høststevnet 2020

Mesterskap Klasse 3-5

1Ingrid Marie HåkenåsenLillehammer5346(16*)Gylt medalje
2Simon Kolstad ClaussenHøland/Bjørkelangen5346(16*)S�lv medalje
3Ingrid FinnestadSkjeberg5345(15*)Bronse medalje
4Hans Anders KlevenSigdal5344(12*)
5Endre HagelundOslo Østre5344(11*)
6Silje Jeanett HolterMoss og VÃ¥ler5343(18*)
7Sondre RavnangerOslo Østre5343(14*)
8Tormod BjørnødegårdGjøvik og Brusveen5342(14*)
9Kjell Ivar LøvbrøtteSøndre Land5342(11*)
10Ole Martin TvetbråtenNittedal4342(9*)
11Sindre OlafsenNittedal5342(8*)
12Anders Foss HidemstrædetBlaker5342(5*)
13Kurt Eirik BekkevoldSørum5341(14*)
13Jenny R. LundBlaker5341(14*)
15Stian Stafsberg KlyveOslo Østre4341(9*)
16Frode LundBlaker4340(10*)
16Andreas LundeNittedal4340(10*)
18Henning Piskerud EndebergSigdal4340(10*)
19Annie SamuelsenOslo Østre3339(11*)
20Marius BakkenMoss og VÃ¥ler4339(11*)
21Sigve Chrisander IversenOslo Østre5339(11*)
22Maren Gilbø HoffGjøvik og Brusveen5339(10*)
23Knut Olav OlsenSkarpskytten5339(10*)
24Wenke BlienFlikka5339(7*)
25Øyvind HaugenUrskog4338(12*)
26Christian KøhlElverum5338(10*)
27Morten StøenRandsfjord5338(9*)
28Ketil SundalNordstrand4338(8*)
29Tor-Arne SolbakkenRygge5337(12*)
30Tore F. martinussen Skedsmo4337(10*)

Mesterskap Klasse 2

1Geir Lam AndresenOslo Østre339(10*)Gylt medalje
2Runar Holter-BelgenMoss og VÃ¥ler337(10*)
3Trygve BengtsonNittedal337(5*)
4Tom Erik KorsvikenRælingen336(12*)
5Dag SørumSøndre Land334(5*)
6PÃ¥l GisleAsker333(5*)
7Eli AasenGjerdrum332(8*)
8Nina Cecilie GranlundNannestad332(8*)
9Per Erik MyttingSørum332(4*)
10Ove KjærstadGjerdrum328(13*)
11Gjermund MartinsenUrskog328(4*)
12Espen SandlieRælingen324(5*)
13Andreas SvardahlBlaker323(2*)
14Arild Inge NordbyHøland/Bjørkelangen319(3*)
15Roar FrydenbergTyristrand234(5*)

Mesterskap V55

1Jon GranlundNannestad346(14*)Gylt medalje
2Christer MalmOslo Østre344(5*)
3Geir HoffGjøvik og Brusveen343(16*)
4Johan AndresenUrskog342(15*)
5Torfinn GaustadTrøgstad342(11*)
6Bjørn LienEidsvoll Verk342(11*)
7Leif HagenÃ…dal342(7*)
7Ove JohansenVestre Toten342(7*)
9Egil Andre FinnestadSkjeberg341(10*)
10Knut Steinar BråtenSøndre Land341(9*)
11Anne Sofie GrimstadOslo Østre339(11*)
12Einar MykiLøiten338(13*)
13Trond NygårdNes/Hovind337(11*)
14Hans O KveliOslo Østre336(6*)
15Tor BjørnødegårdEtnedal335(8*)

Mesterskap R, 11-13 år

1Erlend LindahlTyristrand346(9*)Gylt medalje
2Trygve Kolstad AndreassenEidskog343(11*)S�lv medalje
3Tomine BorgliTingelstad341(12*)Bronse medalje
4Oliver Aschim KristiansenTingelstad341(9*)
5Andreas KrogstadTyristrand339(11*)
6Erik A. H. Hagen Tingelstad337(9*)
7Irmelin HovdaTyristrand337(5*)
8Niklas WoxenFet332(6*)
9Amund AalbergTingelstad331(2*)
10Knut E. T. Kubberød Frogn og Drøbak328(1*)
11Sigurd StenbergTingelstad327(7*)
12Maren MartinsenUrskog327(4*)
13Adrian S. Rolfsrud Sigdal323(5*)
14Sander Fasmer KarlsenFet321(2*)
15Martin V. N. Johansen Fet316(4*)

Mesterskap ER, 14-15 år

1Amalie Mortensen TorbalOslo Østre348(22*)Gylt medalje
2Synnøve BergBlaker348(16*)S�lv medalje
3Mikael MartinsenUrskog347(15*)Bronse medalje
4Simen Havik SamdalOslo Østre346(14*)
5Charlotte F LundBlaker345(18*)
6Lars Johannes K. OlsenSkarpskytten345(9*)
7Edwin Jin RolfsrudSigdal344(6*)
8Kristine OsborgRaumnes341(11*)
9Audun SonflåTingelstad341(8*)
10Elias RønnebergBlaker340(7*)
11Ole Marius IngeborgrudRaumnes338(11*)
12Anette Bjerkrheim-FolbergRaumnes335(12*)
13Pernille Nor-WollLørenskog333(6*)
14Amalie Linnerud KrogstadTyristrand333(6*)
15Viktor Elof NilssonOslo Østre332(12*)

Mesterskap J, 16-17 år

1Kine Saksæther AndersenDegernes347(10*)Gylt medalje
2Jakob GleditschSki346(12*)S�lv medalje
3Mathilde K. Sundsaasen Ski345(13*)Bronse medalje
4Eskil GrøterudSigdal343(15*)
5Eirik Mahle GisleAsker343(7*)
6Kaja Elise HyllestadDegernes341(9*)
7Vetle A. T. Kubberød Frogn og Drøbak340(8*)
8Emma Helene HeiaasSki339(10*)
9Odin Williksen AfdalSki337(7*)
10Kristian MartinsenFet336(12*)
11HÃ¥kon Foss MathisenBlaker335(3*)
12Johannes GjerdeSørum333(6*)
13Robert MillerNittedal326(9*)
14Mads Vetle Agerup MyhrSørum324(4*)
15Mats SvartangenSørum322(4*)

Mesterskap EJ, 18 år

1Dina Marki MorttjernetHøland/Bjørkelangen337(7*)Gylt medalje
2Gaute GrøterudSigdal334(8*)
3Marius GranbergFet332(3*)
4Helene OlafsenNittedal328(9*)
5Fredrik G. KristiansenBlaker328(7*)
6Ingvald OrtheOslo Østre328(6*)
7Tonje Wehn ØdegårdMoss og Våler327(7*)
8Mads Fjerdingby KorsvikenRælingen318(6*)
9Hans Robert GaarderOslo Østre314(6*)
10Eirik Nytun NergårdNittedal313(5*)

Mesterskap V65

1Helge JohansenSørkedalen347(15*)Gylt medalje
2Erik BakkeFiskum346(13*)
2Arvid MeekSkarpskytten346(13*)
4Arild KarlsenSpydeberg343(14*)
5Knut HelgesenSkarpskytten342(10*)

Mesterskap V73

1Odd KolsrudBegnadalen350(26*)Gylt medalje
2Svein Kå. SøylandGjesdal349(19*)
3Harald BuuerSpydeberg348(21*)
4Johannes RundhaugEtnedal348(17*)
5Harald EnglundSøgne348(15*)
6Knut BingenTrøgstad348(14*)
7Oddvar TangenTingelstad347(21*)
8Johan Martin SyversenEidsberg347(16*)
9Kurt Arne BerglundFrogn og Drøbak346(13*)
10Erik SkaugÃ…sheim346(12*)
11Odd Arne KøhlElverum342(12*)
12Terje Fristedt HansenFet340(10*)
13Hans HeerEidsberg338(6*)
14Per Terje HolmAsker245(9*)
15Bjørn SørumSkude222(1*)

Hovedskyting Klasse 1

1Tone M. GimleUrskog242(2*)Gylt medalje
2Wenche G. EkeliAsker237(5*)

Hovedskyting NU, -15 år

1Celina FuglerudRaumnes245(7*)
1Ellinor LanggårdNittedal225(1*)
1Netta Irene LindahlTyristrand239(6*)
1Aleksander L. Krogstad Tyristrand217(3*)
1Fredrik Løvli VeltaTingelstad218(1*)
1Kristoffer Nybakk-NilsenRaumnes232(3*)
1Sondre Johan NørsterudJondalen248(8*)
1Noah PettersenRaumnes231(4*)
1Kristine Havik SamdalNittedal221(2*)
1Lars Ole Schau GruebekkenRaumnes239(4*)
1Vebjørn ThingelstadNittedal218(1*)

Hovedskyting NV, 16+ år

1Aleksander HovdaTyristrand245(3*)
2Hilde Kolstad AndreassenEidskog238(5*)

Ingen deltagere i klasse AG3
Ingen deltagere i klasse HK416


Antall bronse medaljer:4
Antall s�lv medaljer:4
Antall gylt medaljer:10