Medaljefordeling

Høststevnet 2021

Mesterskap Klasse 3-5

1Håkon SørliHøland/Bjørkelangen5347(18*)Gylt medalje
2Daniel Tveiten HaigNordstrand5347(16*)Sølv medalje
3Mette Elisabeth FinnestadSøgne5347(12*)Bronse medalje
4Anders HaugenLom og Skjåk5346(13*)
5Magnus BjerkeHøland/Bjørkelangen5345(15*)
6Roy LundBlaker5344(14*)
7Oda FlikkerudNord-Odal4343(13*)
8Jenny R. LundBlaker5343(10*)
8Anne Ingeborg Sogn ØiomRandsfjord5343(10*)
10Tor Harald LundSøgne5342(13*)
11Ruben MyrsetNordskogbygda5342(11*)
12Kine Saksæther AndersenDegernes4341(14*)
13Tonje Wehn ØdegårdMoss og Våler4341(9*)
14Andreas Finnestad LundSøgne5340(19*)
15Lars David jr ØvrumNannestad5340(12*)
16Kjersti Quande HaugenSkedsmo5340(10*)
17Tormod BjørnødegårdGjøvik og Brusveen5339(16*)
18Daniel Jøndal ListouNittedal5339(9*)
19Sigurd Opsahl GjermshusGrue5338(13*)
20Maren Gilbø HoffGjøvik og Brusveen4338(11*)
21Ingrid FinnestadSkjeberg5338(10*)
22Tor-Arne SolbakkenRygge5338(9*)
23Odd Arne SamdalNittedal3338(8*)
24John Arild KnappVestre Toten5337(12*)
25Knut Ola HalvorsenEidsvoll Verk3337(11*)
26Morten StøenRandsfjord4337(7*)
27Anna-Cecilie LundeDegernes4337(5*)
28Rune RaknerudTrøgstad4336(9*)
29Jenny AardalenOslo Østre5335(10*)
30Trine GromsrudUrskog4335(9*)

Mesterskap Klasse 2

1Runar Holter-BelgenMoss og Våler345(13*)Gylt medalje
2Terje H. JensenMoss og Våler340(6*)
3Hans Edvard OvenstadAsker340(4*)
4Pål GisleAsker339(5*)
5Gard HeiaasSki338(7*)
6Nina Cecilie GranlundNannestad338(5*)
7Ove KjærstadGjerdrum337(12*)
8Gjermund MartinsenUrskog337(9*)
9Dag SørumSøndre Land336(8*)
10Eli AasenGjerdrum336(6*)
11Simon MyhrenSpydeberg335(9*)
12Torunn HeiaasSki335(5*)
13Eli LundeTangen334(8*)
14Petter AabakenNordstrand334(7*)
15Geir Lam AndresenOslo Østre333(6*)

Mesterskap V55

1Roger OttosenViken (opland)349(20*)Gylt medalje
2Terje HolmSøndre Land346(15*)
3Trond NygårdNes/Hovind346(8*)
4Jon GranlundNannestad345(13*)
5Tor BjørnødegårdEtnedal344(16*)
6Johnny HelgesenSkjeberg344(13*)
7Geir HoffGjøvik og Brusveen344(11*)
8Jan Olav SagbakkenSøndre Land343(15*)
9Gustaf A. C. Malm Oslo Østre343(12*)
9Jonny MyhreVestre Toten343(12*)
11Sven Tore TråsethLismarken343(11*)
12Anne Sofie GrimstadOslo Østre343(7*)
13Knut Steinar BråtenSøndre Land342(13*)
14Ove JohansenGjøvik og Brusveen342(12*)
15Karl Emil GrinaTingelstad342(7*)

Mesterskap R, 11-13 år

1Celina Borgen FuglerudRaumnes342(11*)Gylt medalje
2Markus A. Rosenberger Nordstrand339(4*)Sølv medalje
3Marte Røysum NordbyNannestad337(6*)Bronse medalje
4Eirik GleditschSki333(5*)
5Niklas WoxenFet332(4*)
6Andrine Å. Gillingsrud Nannestad330(5*)
7Aurora Åsheim GillingsrudNannestad318(5*)

Mesterskap ER, 14-15 år

1Aurora BratliViken (opland)348(15*)Gylt medalje
2Pernille Nor-WollLørenskog346(22*)Sølv medalje
3Oliver Aschim KristiansenTingelstad346(9*)Bronse medalje
4Martin Hushagen-MyrvoldNannestad345(15*)
5Syver LundeDegernes344(10*)
6Erlend LindahlTyristrand343(8*)
7Tomine BorgliTingelstad340(10*)
8Mia Isabel Andersen MoltuRælingen340(8*)
9Erik A. H. Hagen Tingelstad338(9*)
10Elias RønnebergBlaker338(8*)
11Lars Ole Schau GruebekkenRaumnes337(8*)
12Nikolai H SnesrudNannestad337(7*)
13Simen Havik SamdalOslo Østre337(5*)
14Torjus LindelandOslo Østre336(7*)
15Sigurd StenbergTingelstad336(6*)

Mesterskap J, 16-17 år

1Emma Helene HeiaasSki349(16*)Gylt medalje
2Eskil GrøterudSigdal346(13*)Sølv medalje
3Mathilde K. Sundsaasen Ski346(11*)Bronse medalje
4Charlotte F LundBlaker343(9*)
5Ole Marius IngeborgrudRaumnes340(12*)
6Mikael MartinsenUrskog340(10*)
7Balder H. JensenMoss og Våler339(10*)
8Sondre Haugom NordengenViken (opland)339(10*)
9Henrik EnglundRælingen331(5*)
10Åshild NykmarkRaumnes330(7*)
11Kristine OsborgRaumnes316(4*)
12Audun SonflåTingelstad315(8*)
13Vetle ØverbøTingelstad312(5*)

Mesterskap EJ, 18 år

1Odin Williksen AfdalSki335(10*)Gylt medalje
2Gaute GrøterudSigdal332(8*)Sølv medalje
3Inga Marie HanserudJondalen331(14*)Bronse medalje
4Fredrik G. KristiansenBlaker330(10*)
5Mads Fjerdingby KorsvikenRælingen330(9*)
6Helene OlafsenNittedal330(8*)
7Jakob GleditschSki324(9*)
8Robert MillerNittedal323(10*)
9Kevin Weaas NerlienNannestad322(4*)
10Casper Leander AmundsenNord-Odal264(0*)

Mesterskap V65

1Johan JanssenUllensaker349(15*)Gylt medalje
2Thore HynneSki347(17*)
3Kari GrinaRandsfjord343(10*)
4Heikki HoltEidsvoll Verk336(4*)
5Erling GrøterudSigdal333(8*)
6Finn Olav NordliTingelstad327(6*)

Mesterskap V73

1Odd KolsrudBegnadalen350(26*)Gylt medalje
2Erik JødahlBlaker349(16*)
2Oddvar TangenTingelstad349(16*)
4Arvid MeekSkarpskytten348(24*)
5Per Torleiv TveitenBykle347(15*)
6Magnar MollandHafslo347(13*)
7Harald BuuerSpydeberg346(13*)
8Sigbjørn NystuenØvre Rendal346(12*)
9Kjell EngeneNes og Bromma344(13*)
10Martin OttershagenLøiten344(10*)
11Kåre StrømBlaker343(15*)
12Egil GrinaLunner343(13*)
13Ole Jan EngeliVestre Toten343(10*)
14Ole BergeneEtnedal343(8*)
15Svein-Erik TosterudUllensaker341(7*)

Hovedskyting Klasse 1

1Ann Iren WestrumNordskogbygda246(13*)Gylt medalje
2Bjørnar FuglerudRaumnes246(7*)
3Oddbjørn SchauRaumnes244(4*)
4Tone M. GimleUrskog241(7*)

Hovedskyting NU, -15 år

1Ruben JohnsrudNittedal214(0*)
1Elinor LindelandOslo Østre230(3*)
1Fredrik Løvli VeltaTingelstad236(4*)
1Selma PaulsenNittedal194(0*)
1Kristine Havik SamdalNittedal226(4*)
1Oskar August SkolaNittedal222(3*)

Hovedskyting NV, 16+ år

1Ulla Korsvold RommenNittedal237(5*)Gylt medalje
2Lars Johan LivrudRælingen233(2*)
3Ingrid Kjærstad HeniGjerdrum226(3*)

Ingen deltagere i klasse AG3
Ingen deltagere i klasse HK416


Antall bronse medaljer:5
Antall sølv medaljer:5
Antall gylt medaljer:11