Finn skytter

Høststevnet 2020

Skriv inn teksten du vil søke etter:

Tegnet * kan benyttes for å gi alle registrete skyttere
Det er ellers mulig å søke på all tekst i tabellen under, eksempelvis skytterlagsnavn
Klikk på navnet for skiva til skytteren, klikk på plassering for resultatlista.

Du søkte etter teksten: Det ble funnet 181 treff som vist nedenfor.

AvstLagSkiveNavnSkytterlagKlassePoengPlass
25 skudd
Plass
35 skudd
1596Adrian S. Rolfsrud Sigdal R232 - 32312 / 1513 / 15
15254Aleksander HovdaTyristrand NV245 - 1 / 2
15277Aleksander L. Krogstad Tyristrand NU217 - 1 / 11
15303Alexander BengtsonNittedal 4232 - 31914 / 2250 / 53
15274Amalie Linnerud KrogstadTyristrand ER237 - 33314 / 1914 / 19
15155Amalie Mortensen TorbalOslo Østre ER250 - 3481 / 191 / 19
15264Amund AalbergTingelstad R237 - 3319 / 159 / 15
1544Anders Foss HidemstrædetBlaker 5245 - 3425 / 2512 / 53
15278Andreas KrogstadTyristrand R245 - 3393 / 155 / 15
15331Andreas LundeNittedal 4241 - 3404 / 2216 / 53
15321Andreas SvardahlBlaker 2232 - 32313 / 1513 / 15
15132Anette Bjerkrheim-FolbergRaumnes ER237 - 33513 / 1912 / 19
15188Anne Sofie GrimstadOslo Østre V55243 - 3399 / 1811 / 18
15104Annie SamuelsenOslo Østre 3239 - 3391 / 619 / 53
15231Arild Inge NordbyHøland/Bjørkelangen 2228 - 31914 / 1514 / 15
15191Arild KarlsenSpydeberg V65244 - 3435 / 54 / 5
15348Arvid MeekSkarpskytten V65249 - 3461 / 52 / 5
15263Audun SonflåTingelstad ER244 - 3418 / 199 / 19
15483Bjarne Sigurd RamsjøSvinndal 4231 - 33016 / 2237 / 53
15334Bjørn LienEidsvoll Verk V55244 - 3425 / 186 / 18
15356Bjørn SørumSkude V7322215 / 1515 / 15
15142Celina FuglerudRaumnes NU245 - 1 / 11
1526Charlotte F LundBlaker ER245 - 3456 / 195 / 19
15182Christer MalmOslo Østre V55245 - 3444 / 182 / 18
15506Christian KøhlElverum 5239 - 33818 / 2526 / 53
15244Dag SørumSøndre Land 2240 - 3345 / 155 / 15
15468David Tysse RustadRælingen 3229 - 3262 / 642 / 53
15538Dina Marki MorttjernetHøland/Bjørkelangen EJ241 - 3371 / 101 / 10
15354Edwin Jin RolfsrudSigdal ER248 - 3443 / 197 / 19
15504Egil Andre FinnestadSkjeberg V55244 - 3416 / 189 / 18
15401Einar MykiLøiten V55240 - 33814 / 1812 / 18
15236Eirik Mahle GisleAsker J243 - 3436 / 165 / 16
1588Eirik Nytun NergårdNittedal EJ217 - 31310 / 1010 / 10
15214Eli AasenGjerdrum 2237 - 3329 / 157 / 15
1525Elias RønnebergBlaker ER243 - 34010 / 1910 / 19
15204Ellinor LanggårdNittedal NU225 - 1 / 11
1534Emma Helene HeiaasSki J241 - 3398 / 168 / 16
15108Endre HagelundOslo Østre 5245 - 3443 / 255 / 53
15268Erik A. H. Hagen Tingelstad R241 - 3378 / 156 / 15
15118Erik BakkeFiskum V65247 - 3462 / 52 / 5
15201Erik SkaugÅsheim V73247 - 3469 / 1510 / 15
15272Erlend LindahlTyristrand R247 - 3461 / 151 / 15
15434Eskil GrøterudSigdal J244 - 3434 / 164 / 16
15391Espen SandlieRælingen 2226 - 32415 / 1512 / 15
1527Fredrik G. KristiansenBlaker EJ233 - 3284 / 105 / 10
15266Fredrik Løvli VeltaTingelstad NU218 - 1 / 11
1546Frode LundBlaker 4242 - 3402 / 2216 / 53
15432Gaute GrøterudSigdal EJ236 - 3342 / 102 / 10
15495Geir HoffGjøvik og Brusveen V55245 - 3433 / 183 / 18
1558Geir Lam AndresenOslo Østre 2240 - 3393 / 151 / 15
15226Gjermund MartinsenUrskog 2238 - 3287 / 1511 / 15
1598Hans Anders KlevenSigdal 5244 - 3446 / 254 / 53
1577Hans HeerEidsberg V73245 - 33812 / 1513 / 15
15403Hans O KveliOslo Østre V55240 - 33616 / 1814 / 18
15156Hans Robert GaarderOslo Østre EJ218 - 3149 / 109 / 10
1571Harald BuuerSpydeberg V73250 - 3482 / 153 / 15
15316Harald EnglundSøgne V73249 - 3483 / 155 / 15
15212Hege Ingrid SydnesBlaker 3228 - 3274 / 640 / 53
15233Heidi HansenSørkedalen 4235 - 33313 / 2236 / 53
1512Heikki HoltEidsvoll Verk V55237 - 33017 / 1818 / 18
15368Helene OlafsenNittedal EJ229 - 3286 / 104 / 10
15234Helge JohansenSørkedalen V65247 - 3472 / 51 / 5
1591Henning Piskerud EndebergSigdal 4240 - 3406 / 2218 / 53
15338Hilde Kolstad AndreassenEidskog NV238 - 2 / 2
1523Håkon Foss MathisenBlaker J239 - 33511 / 1611 / 16
15502Ingrid FinnestadSkjeberg 5245 - 3453 / 253 / 53
15168Ingrid JensløkkenBlaker 523024 / 2552 / 53
15107Ingrid Marie HåkenåsenLillehammer 5247 - 3461 / 251 / 53
15153Ingvald OrtheOslo Østre EJ232 - 3285 / 106 / 10
15271Irmelin HovdaTyristrand R242 - 3377 / 157 / 15
15206Isak PaulsenNittedal ER236 - 33115 / 1916 / 19
1533Jakob GleditschSki J246 - 3462 / 162 / 16
1593Jan Rune MartinsenFet V55233 - 33218 / 1816 / 18
15294Jenny R. LundBlaker 5243 - 3418 / 2513 / 53
15327Johan AndresenUrskog V55243 - 3428 / 184 / 18
1578Johan Martin SyversenEidsberg V73248 - 3477 / 158 / 15
15364Johannes GjerdeSørum J238 - 33312 / 1612 / 16
15147Johannes RundhaugEtnedal V73248 - 3488 / 154 / 15
15374Johny Andre BertheauSørum 4218 - 31622 / 2251 / 53
15461Jon GranlundNannestad V55246 - 3461 / 181 / 18
15276Kaja Elise HyllestadDegernes J242 - 3417 / 166 / 16
15174Karl Johan OlsenSkarpskytten 5236 - 33323 / 2535 / 53
15186Ketil SundalNordstrand 4239 - 3389 / 2228 / 53
15275Kine Saksæther AndersenDegernes J248 - 3471 / 161 / 16
15314Kjell Ivar LøvbrøtteSøndre Land 5243 - 34210 / 259 / 53
1573Knut BingenTrøgstad V73249 - 3485 / 156 / 15
15218Knut E. T. Kubberød Frogn og Drøbak R237 - 32810 / 1510 / 15
1552Knut HelgesenSkarpskytten V65246 - 3424 / 55 / 5
15114Knut Ola HalvorsenEidsvoll Verk 4228 - 32619 / 2243 / 53
15516Knut Olav OlsenSkarpskytten 5241 - 33913 / 2523 / 53
15242Knut Steinar BråtenSøndre Land V55243 - 34110 / 1810 / 18
1531Kristian Leret HauganBlaker ER234 - 32917 / 1918 / 19
1586Kristian MartinsenFet J240 - 3369 / 1610 / 16
1581Kristine Havik SamdalNittedal NU221 - 1 / 11
15136Kristine OsborgRaumnes ER243 - 3419 / 198 / 19
15143Kristoffer Nybakk-NilsenRaumnes NU232 - 1 / 11
1548Kurt Arne BerglundFrogn og Drøbak V73247 - 34610 / 159 / 15
15476Kurt Eirik BekkevoldSørum 5241 - 34113 / 2513 / 53
15172Lars Johannes K. OlsenSkarpskytten ER245 - 3457 / 196 / 19
15144Lars Ole Schau GruebekkenRaumnes NU239 - 1 / 11
15511Leif HagenÅdal V55244 - 3427 / 187 / 18
15407Mads Fjerdingby KorsvikenRælingen EJ220 - 3188 / 108 / 10
15366Mads Vetle Agerup MyhrSørum J230 - 32416 / 1614 / 16
15474Magne RiiseOslo Østre 3226 - 3235 / 646 / 53
15494Maren Gilbø HoffGjøvik og Brusveen 5240 - 33915 / 2522 / 53
15224Maren MartinsenUrskog R233 - 32711 / 1512 / 15
15342Marius BakkenMoss og Våler 4239 - 3398 / 2220 / 53
15382Marius GranbergFet EJ234 - 3323 / 103 / 10
1584Martin V. N. Johansen Fet R231 - 31614 / 1515 / 15
15296Mathias GranhusAas ER238 - 33012 / 1917 / 19
15386Mathilde K. Sundsaasen Ski J245 - 3453 / 163 / 16
15365Mats SvartangenSørum J231 - 32215 / 1615 / 16
15498May-Britt RadfordKongsvinger og Omegn 4231 - 32617 / 2245 / 53
15291May-Helene BengtsonNittedal 4231 - 32915 / 2238 / 53
15228Mikael MartinsenUrskog ER247 - 3474 / 193 / 19
1516Morten StøenRandsfjord 5239 - 33817 / 2527 / 53
15273Netta Irene LindahlTyristrand NU239 - 1 / 11
1582Niklas WoxenFet R242 - 3325 / 158 / 15
15462Nina Cecilie GranlundNannestad 2237 - 33210 / 158 / 15
15141Noah PettersenRaumnes NU231 - 1 / 11
15376Odd Arne KøhlElverum V73243 - 34213 / 1511 / 15
15151Odd Arne SamdalNittedal 4228 - 32320 / 2248 / 53
15211Odd Ivar SætherBlaker 4239 - 3377 / 2231 / 53
15508Odd KolsrudBegnadalen V73250 - 3501 / 151 / 15
1518Oddvar TangenTingelstad V73248 - 3476 / 157 / 15
15466Odin Sandlie MellingsæterRælingen 3229 - 3263 / 644 / 53
1535Odin Williksen AfdalSki J243 - 3375 / 169 / 16
15134Ole Marius IngeborgrudRaumnes ER242 - 33811 / 1911 / 19
15335Ole Martin TvetbråtenNittedal 4242 - 3423 / 2210 / 53
15265Oliver Aschim KristiansenTingelstad R242 - 3415 / 154 / 15
15532Ove JohansenVestre Toten V55242 - 34212 / 187 / 18
15215Ove KjærstadGjerdrum 2242 - 3281 / 1510 / 15
15332Per Einar LundeNittedal 4231 - 32718 / 2241 / 53
1538Per Erik MyttingSørum 2236 - 33211 / 159 / 15
1514Per Terje HolmAsker V7324511 / 1514 / 15
15286Pernille Nor-WollLørenskog ER234 - 33318 / 1913 / 19
15238Pål GisleAsker 2238 - 3336 / 156 / 15
15256Roar FrydenbergTyristrand 223412 / 1515 / 15
15197Robert MillerNittedal J231 - 32614 / 1613 / 16
1542Roy LundBlaker 5236 - 33522 / 2533 / 53
15164Runar Holter-BelgenMoss og Våler 2240 - 3372 / 152 / 15
15195Rune DahlNittedal 4235 - 32912 / 2239 / 53
15252Rune RaknerudTrøgstad 5238 - 33521 / 2532 / 53
1583Sander Fasmer KarlsenFet R226 - 32115 / 1514 / 15
15262Sigurd StenbergTingelstad R231 - 32713 / 1511 / 15
15411Sigve Chrisander IversenOslo Østre 5240 - 33916 / 2521 / 53
15166Silje Jeanett HolterMoss og Våler 5243 - 3439 / 256 / 53
15152Simen Havik SamdalOslo Østre ER247 - 3465 / 194 / 19
15283Simon Kolstad ClaussenHøland/Bjørkelangen 5246 - 3462 / 252 / 53
15464Sindre OlafsenNittedal 5243 - 34211 / 2511 / 53
15514Sondre Johan NørsterudJondalen NU248 - 1 / 11
15413Sondre RavnangerOslo Østre 5244 - 3437 / 257 / 53
15158Stian Stafsberg KlyveOslo Østre 4244 - 3411 / 2215 / 53
15281Svein Kå. SøylandGjesdal V73249 - 3494 / 152 / 15
1524Synnøve BergBlaker ER248 - 3482 / 192 / 19
15352Terje Fristedt HansenFet V73243 - 34014 / 1512 / 15
15344Terje HolmSøndre Land 4237 - 33411 / 2234 / 53
15481Thore HynneKråkstad V55240 - 33215 / 1817 / 18
15408Tom Erik KorsvikenRælingen 2237 - 3368 / 154 / 15
15261Tomine BorgliTingelstad R246 - 3412 / 153 / 15
1576Tommy JohansenHøland/Bjørkelangen 514225 / 2553 / 53
15328Tone M. GimleUrskog 1242 - 1 / 2
15388Tonje Wehn ØdegårdMoss og Våler EJ229 - 3277 / 107 / 10
15145Tor BjørnødegårdEtnedal V55246 - 3352 / 1815 / 18
15101Tor-Arne SolbakkenRygge 5238 - 33720 / 2529 / 53
15311Tore F. martinussen Skedsmo 4238 - 33710 / 2230 / 53
15112Tore HoffGjøvik og Brusveen 4226 - 32321 / 2247 / 53
15246Torfinn GaustadTrøgstad V55243 - 34211 / 185 / 18
15453Tormod BjørnødegårdGjøvik og Brusveen 5242 - 34212 / 258 / 53
15116Torstein DynnaTingelstad 3224 - 3216 / 649 / 53
15478Trond NygårdNes/Hovind V55241 - 33713 / 1813 / 18
15292Trygve BengtsonNittedal 2240 - 3374 / 153 / 15
15337Trygve Kolstad AndreassenEidskog R244 - 3434 / 152 / 15
15205Vebjørn ThingelstadNittedal NU218 - 1 / 11
1528Vegard MyttingSørum J232 - 32213 / 1616 / 16
15217Vetle A. T. Kubberød Frogn og Drøbak J240 - 34010 / 167 / 16
15138Vetle Wiger MaarudRaumnes ER225 - 31319 / 1919 / 19
15157Viktor Elof NilssonOslo Østre ER235 - 33216 / 1915 / 19
15193Wenche G. EkeliAsker 1237 - 2 / 2
15222Wenke BlienFlikka 5239 - 33919 / 2524 / 53
15208Øyvind HaugenUrskog 4240 - 3385 / 2225 / 53