Finn skytter
Samlagsmesterskap Bane 2021
Skriv inn teksten du vil søke etter:
Tegnet * kan benyttes for å gi alle registrete skyttere
Det er ellers mulig å søke på all tekst i tabellen under, eksempelvis skytterlagsnavn
Klikk på navnet for skiva til skytteren, klikk på plassering for resultatlista.
Du søkte etter teksten:
Det ble funnet 193 treff som vist nedenfor.
Avst
Lag
Skive
Navn
Skytterlag
Klasse
Poeng
Plass
25 skudd
Plass
35 skudd
100
15
8
Adrian Johnsen
Raumnes
NU
207 -
1 / 6
200
6
5
Alexander Bengtson
Nittedal
3
224 - 317
6 / 9
35 / 41
200
6
5
Alexander Bengtson
Nittedal
3
224 - 317
6 / 9
35 / 41
200
8
11
Andreas Lunde
Nittedal
3
226 - 325
4 / 9
29 / 41
200
8
11
Andreas Lunde
Nittedal
3
226 - 325
4 / 9
29 / 41
100
11
5
Andrine Å. Gillingsrud
Nannestad
R
245 - 338
1 / 18
2 / 18
200
14
7
André Bjørseth
Raumnes
2
226
6 / 10
10 / 10
200
14
7
André Bjørseth
Raumnes
2
226
6 / 10
10 / 10
200
15
1
Anita Utse
Langseth
2
221 - 293
9 / 10
9 / 10
200
15
1
Anita Utse
Langseth
2
221 - 293
9 / 10
9 / 10
200
8
15
Arild Inge Nordby
Høland/Bjørkelangen
1
235 - 332
3 / 3
1 / 3
200
8
15
Arild Inge Nordby
Høland/Bjørkelangen
1
235 - 332
3 / 3
1 / 3
200
14
13
Arne Erik Nilsen
Raumnes
4
234 - 329
9 / 16
25 / 41
200
14
13
Arne Erik Nilsen
Raumnes
4
234 - 329
9 / 16
25 / 41
200
12
5
Aud Karin Røysum
Nannestad
2
223 - 296
8 / 10
8 / 10
200
12
5
Aud Karin Røysum
Nannestad
2
223 - 296
8 / 10
8 / 10
100
11
7
Aurora Åsheim Gillingsrud
Nannestad
R
226 - 312
16 / 18
15 / 18
100
8
7
Bergsvein Bårdstu
Ullensaker
V65
246 - 344
2 / 5
2 / 5
100
4
3
Birk M. I. Aamelfot
Blaker
NU
227 -
1 / 6
200
15
7
Bjørg Margrethe Jøndal
Nittedal
2
223 - 311
7 / 10
7 / 10
200
15
7
Bjørg Margrethe Jøndal
Nittedal
2
223 - 311
7 / 10
7 / 10
200
2
7
Bjørn Anton Dahl
Nittedal
V55
234 - 314
8 / 10
9 / 10
200
2
7
Bjørn Anton Dahl
Nittedal
V55
234 - 314
8 / 10
9 / 10
100
2
9
Bjørn Christensen
Blaker
V65
245
3 / 5
4 / 5
200
17
3
Bjørn Lien
Eidsvoll Verk
V55
241 - 338
5 / 10
4 / 10
200
17
3
Bjørn Lien
Eidsvoll Verk
V55
241 - 338
5 / 10
4 / 10
100
14
5
Celina Borgen Fuglerud
Raumnes
R
244 - 343
2 / 18
1 / 18
100
6
1
Charlotte F Lund
Blaker
ER
250 - 349
2 / 10
2 / 10
100
10
5
Christian Q. Ringereide
Urskog
R
220 - 313
17 / 18
14 / 18
200
14
3
Daniel Jøndal Listou
Nittedal
5
241 - 341
11 / 16
11 / 41
200
14
3
Daniel Jøndal Listou
Nittedal
5
241 - 341
11 / 16
11 / 41
100
19
1
Dennis Fleischmann
Høland/Bjørkelangen
R
226 - 317
15 / 18
13 / 18
100
9
1
Eira M. Haavardsholm
Urskog
R
228 - 318
14 / 18
12 / 18
100
12
1
Eirik Nytun Nergård
Nittedal
EJ
233 - 331
4 / 6
4 / 6
100
4
9
Elias Rønneberg
Blaker
ER
248 - 346
4 / 10
5 / 10
200
2
13
Erik André Broe
Skedsmo
3
234 - 320
1 / 9
32 / 41
200
2
13
Erik André Broe
Skedsmo
3
234 - 320
1 / 9
32 / 41
100
7
9
Erik Jødahl
Blaker
V73
250 - 350
1 / 7
1 / 7
100
5
7
Erlend Sørlie Hoel
Urskog
EJ
227 - 319
6 / 6
6 / 6
100
19
6
Fredrik G. Kristiansen
Blaker
EJ
241 - 338
2 / 6
3 / 6
100
10
3
Fredrik Soot-Tessem
Urskog
R
229 - 325
13 / 18
10 / 18
200
19
7
Frode Lund
Blaker
4
240 - 335
2 / 16
17 / 41
200
19
7
Frode Lund
Blaker
4
240 - 335
2 / 16
17 / 41
200
5
3
Gjermund Martinsen
Urskog
2
232 - 328
3 / 10
2 / 10
200
5
3
Gjermund Martinsen
Urskog
2
232 - 328
3 / 10
2 / 10
200
4
7
Halvor Thrane Svendsen
Rælingen
5
246 - 345
4 / 16
5 / 41
200
4
7
Halvor Thrane Svendsen
Rælingen
5
246 - 345
4 / 16
5 / 41
200
14
5
Hanne Skarpodde
Blaker
5
244 - 343
6 / 16
6 / 41
200
14
5
Hanne Skarpodde
Blaker
5
244 - 343
6 / 16
6 / 41
200
4
15
Hege Ingrid Sydnes
Blaker
3
220 - 315
8 / 9
36 / 41
200
4
15
Hege Ingrid Sydnes
Blaker
3
220 - 315
8 / 9
36 / 41
200
7
5
Hege Jødahl
Blaker
5
237 - 334
15 / 16
20 / 41
200
7
5
Hege Jødahl
Blaker
5
237 - 334
15 / 16
20 / 41
100
2
2
Helene Olafsen
Nittedal
EJ
240 - 340
3 / 6
1 / 6
100
7
3
Helge Svarstad
Blaker
V73
245 - 342
5 / 7
5 / 7
100
5
5
Håkon Foss Mathisen
Blaker
J
244 - 344
4 / 11
2 / 11
200
19
10
Ingar Bentstuen
Blaker
3
223 - 318
7 / 9
34 / 41
200
19
10
Ingar Bentstuen
Blaker
3
223 - 318
7 / 9
34 / 41
200
18
5
Ingeborg Haukerud
Raumnes
3
225 - 325
5 / 9
28 / 41
200
18
5
Ingeborg Haukerud
Raumnes
3
225 - 325
5 / 9
28 / 41
100
1
8
Isak Paulsen
Nittedal
ER
236 - 322
9 / 10
10 / 10
200
18
3
Jan Rune Martinsen
Fet
V55
241 - 337
4 / 10
5 / 10
200
18
3
Jan Rune Martinsen
Fet
V55
241 - 337
4 / 10
5 / 10
200
16
3
Jan Terje Trætteberg
Urskog
5
239 - 336
13 / 16
15 / 41
200
16
3
Jan Terje Trætteberg
Urskog
5
239 - 336
13 / 16
15 / 41
100
19
4
Jenny R. Lund
Blaker
EJ
242 - 340
1 / 6
2 / 6
200
8
1
Johan Andresen
Urskog
V55
244 - 344
1 / 10
1 / 10
200
8
1
Johan Andresen
Urskog
V55
244 - 344
1 / 10
1 / 10
100
8
3
Johan Janssen
Ullensaker
V65
249 - 348
1 / 5
1 / 5
200
7
10
John Bjørseth
Høland/Bjørkelangen
V55
234
9 / 10
10 / 10
200
7
10
John Bjørseth
Høland/Bjørkelangen
V55
234
9 / 10
10 / 10
100
7
7
John Flatby
Blaker
V73
243
7 / 7
7 / 7
200
10
11
Johny Andre Bertheau
Sørum
3
219
9 / 9
40 / 41
200
10
11
Johny Andre Bertheau
Sørum
3
219
9 / 9
40 / 41
200
11
7
Jon Granlund
Nannestad
V55
243 - 339
3 / 10
3 / 10
200
11
7
Jon Granlund
Nannestad
V55
243 - 339
3 / 10
3 / 10
200
12
1
Karl R. Hetland
Skedsmo
4
228 - 324
13 / 16
31 / 41
200
12
1
Karl R. Hetland
Skedsmo
4
228 - 324
13 / 16
31 / 41
100
10
7
Karsten O. D. Tønsberg
Urskog
R
235 - 324
8 / 18
11 / 18
200
6
11
Kennet Haugen
Rømskog
2
235 - 323
2 / 10
4 / 10
200
6
11
Kennet Haugen
Rømskog
2
235 - 323
2 / 10
4 / 10
200
18
7
Ketil Gundersen
Nittedal
4
220 - 318
15 / 16
33 / 41
200
18
7
Ketil Gundersen
Nittedal
4
220 - 318
15 / 16
33 / 41
100
12
3
Kevin Weaas Nerlien
Nannestad
J
246 - 344
3 / 11
4 / 11
200
10
3
Kjersti Quande Haugen
Skedsmo
4
237 - 329
6 / 16
26 / 41
200
10
3
Kjersti Quande Haugen
Skedsmo
4
237 - 329
6 / 16
26 / 41
200
14
1
Knut Drognes
Raumnes
V55
244 - 343
2 / 10
2 / 10
200
14
1
Knut Drognes
Raumnes
V55
244 - 343
2 / 10
2 / 10
200
4
5
Knut Ola Halvorsen
Eidsvoll Verk
4
236 - 334
7 / 16
19 / 41
200
4
5
Knut Ola Halvorsen
Eidsvoll Verk
4
236 - 334
7 / 16
19 / 41
100
5
1
Kristian Leret Haugan
Blaker
ER
235 - 331
10 / 10
9 / 10
100
17
4
Kristian Martinsen
Fet
J
237 - 337
9 / 11
8 / 11
100
1
2
Kristine Havik Samdal
Nittedal
NU
227 -
1 / 6
100
15
3
Kristine Osborg
Raumnes
ER
244 - 336
6 / 10
7 / 10
100
14
4
Kristoffer Nybakk-Nilsen
Raumnes
R
218 - 305
18 / 18
17 / 18
200
6
1
Kurt Eirik Bekkevold
Sørum
5
247 - 346
3 / 16
3 / 41
200
6
1
Kurt Eirik Bekkevold
Sørum
5
247 - 346
3 / 16
3 / 41
100
7
5
Kåre Strøm
Blaker
V73
248 - 348
4 / 7
4 / 7
200
12
3
Lars David jr Øvrum
Nannestad
5
244 - 343
7 / 16
8 / 41
200
12
3
Lars David jr Øvrum
Nannestad
5
244 - 343
7 / 16
8 / 41
200
2
1
Lars Klemet Strand
Høland/Bjørkelangen
5
238 - 337
14 / 16
14 / 41
200
2
1
Lars Klemet Strand
Høland/Bjørkelangen
5
238 - 337
14 / 16
14 / 41
100
14
9
Lars Ole Schau Gruebekken
Raumnes
R
231 - 327
11 / 18
8 / 18
100
11
3
Leon Caspian Furulund
Nannestad
R
230 - 303
12 / 18
18 / 18
100
1
4
Liv Maren Kluften
Nittedal
NU
219 -
1 / 6
100
9
3
Mads Fjerdingby Korsviken
Rælingen
EJ
231 - 330
5 / 6
5 / 6
200
3
7
Magnus Bjerke
Høland/Bjørkelangen
5
244 - 342
8 / 16
10 / 41
200
3
7
Magnus Bjerke
Høland/Bjørkelangen
5
244 - 342
8 / 16
10 / 41
200
7
7
Marianne Jødahl Riste
Blaker
4
239 - 335
3 / 16
16 / 41
200
7
7
Marianne Jødahl Riste
Blaker
4
239 - 335
3 / 16
16 / 41
200
4
9
Marianne Stigen
Rælingen
5
246 - 346
5 / 16
4 / 41
200
4
9
Marianne Stigen
Rælingen
5
246 - 346
5 / 16
4 / 41
200
15
11
Marius Granberg
Fet
4
243 - 343
1 / 16
7 / 41
200
15
11
Marius Granberg
Fet
4
243 - 343
1 / 16
7 / 41
100
11
1
Marte Røysum Nordby
Nannestad
R
239 - 333
4 / 18
4 / 18
100
11
9
Martin Hushagen-Myrvold
Nannestad
ER
240 - 337
7 / 10
6 / 10
100
12
9
Martin V. N. Johansen
Fet
R
234 - 310
10 / 18
16 / 18
100
19
5
Merete Enger
Høland/Bjørkelangen
J
246 - 344
2 / 11
3 / 11
100
5
9
Mikael Martinsen
Urskog
ER
250 - 350
1 / 10
1 / 10
100
19
7
Mina Fleischmann
Høland/Bjørkelangen
J
242 - 342
5 / 11
5 / 11
100
17
2
Niklas Woxen
Fet
R
238 - 331
5 / 18
6 / 18
100
12
5
Nikolai H Snesrud
Nannestad
ER
239 - 335
8 / 10
8 / 10
200
6
9
Nils Nilssen
Rømskog
V55
228 - 322
10 / 10
8 / 10
200
6
9
Nils Nilssen
Rømskog
V55
228 - 322
10 / 10
8 / 10
200
11
5
Nina Cecilie Granlund
Nannestad
2
238 - 331
1 / 10
1 / 10
200
11
5
Nina Cecilie Granlund
Nannestad
2
238 - 331
1 / 10
1 / 10
100
14
3
Noah Pettersen
Raumnes
R
239 - 333
3 / 18
3 / 18
200
16
9
Odd Arne Samdal
Nittedal
4
235 - 303
8 / 16
38 / 41
200
16
9
Odd Arne Samdal
Nittedal
4
235 - 303
8 / 16
38 / 41
200
3
9
Odd Arne Tangen
Høland/Bjørkelangen
V55
239 - 337
6 / 10
6 / 10
200
3
9
Odd Arne Tangen
Høland/Bjørkelangen
V55
239 - 337
6 / 10
6 / 10
200
4
13
Odd Ivar Sæther
Blaker
4
237 - 331
5 / 16
23 / 41
200
4
13
Odd Ivar Sæther
Blaker
4
237 - 331
5 / 16
23 / 41
100
15
7
Oddbjørn Schau
Raumnes
NV
238 -
1 / 2
200
2
11
Ole Kr. Finnbråten
Skedsmo
4
232 - 331
11 / 16
22 / 41
200
2
11
Ole Kr. Finnbråten
Skedsmo
4
232 - 331
11 / 16
22 / 41
100
14
8
Ole Marius Ingeborgrud
Raumnes
ER
247 - 347
5 / 10
4 / 10
200
9
3
Ole Martin Tvetbråten
Nittedal
4
234 - 331
10 / 16
24 / 41
200
9
3
Ole Martin Tvetbråten
Nittedal
4
234 - 331
10 / 16
24 / 41
200
12
7
Per Einar Lunde
Nittedal
4
221 - 313
14 / 16
37 / 41
200
12
7
Per Einar Lunde
Nittedal
4
221 - 313
14 / 16
37 / 41
200
11
15
Per Erik Mytting
Sørum
2
231 - 323
4 / 10
5 / 10
200
11
15
Per Erik Mytting
Sørum
2
231 - 323
4 / 10
5 / 10
200
15
9
Per Olav Listou
Nittedal
2
219 - 315
10 / 10
6 / 10
200
15
9
Per Olav Listou
Nittedal
2
219 - 315
10 / 10
6 / 10
100
1
10
Robert Miller
Nittedal
J
224 - 320
11 / 11
11 / 11
100
15
5
Rolf Kleven
Raumnes
V65
233
5 / 5
5 / 5
200
6
3
Roy Lund
Blaker
5
236 - 335
16 / 16
18 / 41
200
6
3
Roy Lund
Blaker
5
236 - 335
16 / 16
18 / 41
100
1
6
Ruben Johnsrud
Nittedal
NU
212 -
1 / 6
200
6
15
Rune Dahl
Nittedal
3
230 - 324
3 / 9
30 / 41
200
6
15
Rune Dahl
Nittedal
3
230 - 324
3 / 9
30 / 41
200
16
1
Rune Herje
Urskog
V55
237 - 330
7 / 10
7 / 10
200
16
1
Rune Herje
Urskog
V55
237 - 330
7 / 10
7 / 10
200
5
1
Rune Nyborg Holm
Eidsvoll Verk
3
233
2 / 9
39 / 41
200
5
1
Rune Nyborg Holm
Eidsvoll Verk
3
233
2 / 9
39 / 41
100
10
1
Sander Fasmer Karlsen
Fet
R
235 - 332
7 / 18
5 / 18
200
19
1
Sander Fleischmann
Høland/Bjørkelangen
4
238 - 332
4 / 16
21 / 41
200
19
1
Sander Fleischmann
Høland/Bjørkelangen
4
238 - 332
4 / 16
21 / 41
100
18
7
Sander Moland
Blaker
J
240 - 340
7 / 11
6 / 11
100
14
7
Sanna S. Prestkvern
Blaker
R
236 - 326
6 / 18
9 / 18
100
5
8
Sigrid B.S. Hoel
Urskog
J
239 - 336
8 / 11
9 / 11
100
3
7
Simen Blakseth
Urskog
J
247 - 347
1 / 11
1 / 11
200
2
15
Simon Kolstad Claussen
Høland/Bjørkelangen
5
248 - 346
1 / 16
1 / 41
200
2
15
Simon Kolstad Claussen
Høland/Bjørkelangen
5
248 - 346
1 / 16
1 / 41
100
3
9
Sindre Johann Haneborg
Urskog
J
236 - 336
10 / 11
10 / 11
200
2
5
Sindre Olafsen
Nittedal
5
243 - 341
10 / 16
12 / 41
200
2
5
Sindre Olafsen
Nittedal
5
243 - 341
10 / 16
12 / 41
100
8
5
Svein-Erik Tosterud
Ullensaker
V65
241 - 251
4 / 5
3 / 5
100
19
3
Svend Holtet
Høland/Bjørkelangen
V73
250 - 349
3 / 7
3 / 7
100
4
7
Synnøve Berg
Blaker
ER
248 - 348
3 / 10
3 / 10
200
3
3
Terese Maristad
Høland/Bjørkelangen
5
243 - 343
9 / 16
8 / 41
200
3
3
Terese Maristad
Høland/Bjørkelangen
5
243 - 343
9 / 16
8 / 41
100
8
1
Terje Fristedt Hansen
Fet
V73
244
6 / 7
6 / 7
100
4
5
Thelma Mørk
Blaker
R
234 - 330
9 / 18
7 / 18
100
12
7
Theodor Elias Furulund
Nannestad
J
241 - 338
6 / 11
7 / 11
100
7
1
Thorbjørn Andresen
Blaker
V73
250 - 350
2 / 7
2 / 7
200
8
3
Tone M. Gimle
Urskog
1
241
2 / 3
3 / 3
200
8
3
Tone M. Gimle
Urskog
1
241
2 / 3
3 / 3
200
4
3
Trond Hushagen
Nannestad
1
242 - 330
1 / 3
2 / 3
200
4
3
Trond Hushagen
Nannestad
1
242 - 330
1 / 3
2 / 3
200
6
7
Trygve Bengtson
Nittedal
2
230 - 326
5 / 10
3 / 10
200
6
7
Trygve Bengtson
Nittedal
2
230 - 326
5 / 10
3 / 10
200
11
3
Vegard Granlund
Nannestad
4
232 - 327
12 / 16
27 / 41
200
11
3
Vegard Granlund
Nannestad
4
232 - 327
12 / 16
27 / 41
200
11
13
Vegard Mytting
Sørum
4
218
16 / 16
41 / 41
200
11
13
Vegard Mytting
Sørum
4
218
16 / 16
41 / 41
100
15
9
Xander Alsén
Raumnes
NU
158 -
1 / 6
200
3
1
Åse Marit Myrvang
Høland/Bjørkelangen
5
247 - 346
2 / 16
1 / 41
200
3
1
Åse Marit Myrvang
Høland/Bjørkelangen
5
247 - 346
2 / 16
1 / 41
100
15
4
Åshild Nykmark
Raumnes
NV
237 -
2 / 2
200
1
1
Øyvind Haugen
Urskog
5
240 - 339
12 / 16
13 / 41
200
1
1
Øyvind Haugen
Urskog
5
240 - 339
12 / 16
13 / 41