Samlet "10-på-topp" liste for alle klasser

Høststevnet 2020
Antall skyttere så langt: 181



















Klasse EJ: (10 deltagere)

1 Dina Marki Morttjernet Høland/Bjørkelangen 337 7
2 Gaute Grøterud Sigdal 334 8
3 Marius Granberg Fet 332 3
4 Helene Olafsen Nittedal 328 9
5 Fredrik G. Kristiansen Blaker 328 7
6 Ingvald Orthe Oslo Østre 328 6
7 Tonje Wehn Ødegård Moss og Våler 327 7
8 Mads Fjerdingby Korsviken Rælingen 318 6
9 Hans Robert Gaarder Oslo Østre 314 6
10 Eirik Nytun Nergård Nittedal 313 5

Klasse J: (16 deltagere)

1 Kine Saksæther Andersen Degernes 347 10
2 Jakob Gleditsch Ski 346 12
3 Mathilde K. Sundsaasen Ski 345 13
4 Eskil Grøterud Sigdal 343 15
5 Eirik Mahle Gisle Asker 343 7
6 Kaja Elise Hyllestad Degernes 341 9
7 Vetle A. T. Kubberød Frogn og Drøbak 340 8
8 Emma Helene Heiaas Ski 339 10
9 Odin Williksen Afdal Ski 337 7
10 Kristian Martinsen Fet 336 12

Klasse ER: (19 deltagere)

1 Amalie Mortensen Torbal Oslo Østre 348 22
2 Synnøve Berg Blaker 348 16
3 Mikael Martinsen Urskog 347 15
4 Simen Havik Samdal Oslo Østre 346 14
5 Charlotte F Lund Blaker 345 18
6 Lars Johannes K. Olsen Skarpskytten 345 9
7 Edwin Jin Rolfsrud Sigdal 344 6
8 Kristine Osborg Raumnes 341 11
9 Audun Sonflå Tingelstad 341 8
10 Elias Rønneberg Blaker 340 7

Klasse R: (15 deltagere)

1 Erlend Lindahl Tyristrand 346 9
2 Trygve Kolstad Andreassen Eidskog 343 11
3 Tomine Borgli Tingelstad 341 12
4 Oliver Aschim Kristiansen Tingelstad 341 9
5 Andreas Krogstad Tyristrand 339 11
6 Erik A. H. Hagen Tingelstad 337 9
7 Irmelin Hovda Tyristrand 337 5
8 Niklas Woxen Fet 332 6
9 Amund Aalberg Tingelstad 331 2
10 Knut E. T. Kubberød Frogn og Drøbak 328 1

Klasse V65: (5 deltagere)

1 Helge Johansen Sørkedalen 347 15
2 Erik Bakke Fiskum 346 13
2 Arvid Meek Skarpskytten 346 13
4 Arild Karlsen Spydeberg 343 14
5 Knut Helgesen Skarpskytten 342 10

Klasse V73: (15 deltagere)

1 Odd Kolsrud Begnadalen 350 26
2 Svein Kå. Søyland Gjesdal 349 19
3 Harald Buuer Spydeberg 348 21
4 Johannes Rundhaug Etnedal 348 17
5 Harald Englund Søgne 348 15
6 Knut Bingen Trøgstad 348 14
7 Oddvar Tangen Tingelstad 347 21
8 Johan Martin Syversen Eidsberg 347 16
9 Kurt Arne Berglund Frogn og Drøbak 346 13
10 Erik Skaug Åsheim 346 12

Klasse NU: (11 deltagere)

1 Celina Fuglerud Raumnes 245 7
1 Ellinor Langgård Nittedal 225 1
1 Netta Irene Lindahl Tyristrand 239 6
1 Aleksander L. Krogstad Tyristrand 217 3
1 Fredrik Løvli Velta Tingelstad 218 1
1 Kristoffer Nybakk-Nilsen Raumnes 232 3
1 Sondre Johan Nørsterud Jondalen 248 8
1 Noah Pettersen Raumnes 231 4
1 Kristine Havik Samdal Nittedal 221 2
1 Lars Ole Schau Gruebekken Raumnes 239 4
1 Vebjørn Thingelstad Nittedal 218 1

Klasse NV: (2 deltagere)

1 Aleksander Hovda Tyristrand 245 3
2 Hilde Kolstad Andreassen Eidskog 238 5

















Klasse 3-5: (53 deltagere)

1 Ingrid Marie Håkenåsen Lillehammer 5 346 16
2 Simon Kolstad Claussen Høland/Bjørkelangen 5 346 16
3 Ingrid Finnestad Skjeberg 5 345 15
4 Hans Anders Kleven Sigdal 5 344 12
5 Endre Hagelund Oslo Østre 5 344 11
6 Silje Jeanett Holter Moss og Våler 5 343 18
7 Sondre Ravnanger Oslo Østre 5 343 14
8 Tormod Bjørnødegård Gjøvik og Brusveen 5 342 14
9 Kjell Ivar Løvbrøtte Søndre Land 5 342 11
10 Ole Martin Tvetbråten Nittedal 4 342 9
11 Sindre Olafsen Nittedal 5 342 8
12 Anders Foss Hidemstrædet Blaker 5 342 5
13 Kurt Eirik Bekkevold Sørum 5 341 14
13 Jenny R. Lund Blaker 5 341 14
15 Stian Stafsberg Klyve Oslo Østre 4 341 9
16 Frode Lund Blaker 4 340 10
16 Andreas Lunde Nittedal 4 340 10
18 Henning Piskerud Endeberg Sigdal 4 340 10
19 Annie Samuelsen Oslo Østre 3 339 11
20 Marius Bakken Moss og Våler 4 339 11

Klasse V55: (18 deltagere)

1 Jon Granlund Nannestad 346 14
2 Christer Malm Oslo Østre 344 5
3 Geir Hoff Gjøvik og Brusveen 343 16
4 Johan Andresen Urskog 342 15
5 Torfinn Gaustad Trøgstad 342 11
6 Bjørn Lien Eidsvoll Verk 342 11
7 Leif Hagen Ådal 342 7
7 Ove Johansen Vestre Toten 342 7
9 Egil Andre Finnestad Skjeberg 341 10
10 Knut Steinar Bråten Søndre Land 341 9

Klasse 2: (15 deltagere)

1 Geir Lam Andresen Oslo Østre 339 10
2 Runar Holter-Belgen Moss og Våler 337 10
3 Trygve Bengtson Nittedal 337 5
4 Tom Erik Korsviken Rælingen 336 12
5 Dag Sørum Søndre Land 334 5
6 Pål Gisle Asker 333 5
7 Eli Aasen Gjerdrum 332 8
8 Nina Cecilie Granlund Nannestad 332 8
9 Per Erik Mytting Sørum 332 4
10 Ove Kjærstad Gjerdrum 328 13

Klasse 1: (2 deltagere)

1 Tone M. Gimle Urskog 242 2
2 Wenche G. Ekeli Asker 237 5

Klasse 3: (6 deltagere)

1 Annie Samuelsen Oslo Østre 239 6
2 David Tysse Rustad Rælingen 229 6
3 Odin Sandlie Mellingsæter Rælingen 229 4
4 Hege Ingrid Sydnes Blaker 228 3
5 Magne Riise Oslo Østre 226 3
6 Torstein Dynna Tingelstad 224 1

Klasse 4: (22 deltagere)

1 Stian Stafsberg Klyve Oslo Østre 244 7
2 Frode Lund Blaker 242 6
3 Ole Martin Tvetbråten Nittedal 242 5
4 Andreas Lunde Nittedal 241 4
5 Øyvind Haugen Urskog 240 11
6 Henning Piskerud Endeberg Sigdal 240 4
7 Odd Ivar Sæther Blaker 239 8
8 Marius Bakken Moss og Våler 239 7
9 Ketil Sundal Nordstrand 239 7
10 Tore F. martinussen Skedsmo 238 4

Klasse 5: (25 deltagere)

1 Ingrid Marie Håkenåsen Lillehammer 247 10
2 Simon Kolstad Claussen Høland/Bjørkelangen 246 10
3 Ingrid Finnestad Skjeberg 245 8
3 Endre Hagelund Oslo Østre 245 8
5 Anders Foss Hidemstrædet Blaker 245 4
6 Hans Anders Kleven Sigdal 244 9
7 Sondre Ravnanger Oslo Østre 244 9
8 Jenny R. Lund Blaker 243 12
9 Silje Jeanett Holter Moss og Våler 243 10
10 Kjell Ivar Løvbrøtte Søndre Land 243 8

Klasse Åpen: (0 deltagere)