jegerinfo

Storviltprøven år 2022

Nittedal Skytterlag arrangerer også i år trening / oppskyting for jegere i utgangspunktet hver onsdag - unntakene merket med blått/rødt!

Vi vil i år som tidligere år gjøre vårt beste for å ha et godt tilbud til bygdas jegere. Husk at medlemspriser kun innvilges mot fremvisning av gyldig medlemskort.

Hvis du ikke ser hele tabellen, kan du manuelt trekke den sideveis...

 

Dato Tidspunkt Standplass 100m Oppskyting Påmelding Kjøkken
Ons. 4. mai 17:30 - 21:00 Odd Østerhus, May-Helene Bengtson  Trygve Bengtson  Per Olav Listou  Signe Østerhus  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 11. mai 17:30 - 21:00 Odd Østerhus, Eirik N. Nergård  Ove Østerhus  Elisabeth Kluften  Hilde N Martinsen  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 18. mai 17:30 - 21:00 Geir Lines, Bjørn kluften  Jørgen Thingelstad  Bjørn Granaune  Heidi Thingelstad  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 25. mai 17:30 - 21:00 Odd Østerhus, Sturla Olafsen  Ove Østerhus  Elisabeth Mørk  Helene Olafsen  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 8. jun 17:30 - 21:00 Odd Østerhus, Tommy Paulsen  Trygve Bengtson  Heidi Irene Haug  Elisabeth Kluften  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 15. jun 17:30 - 21:00 Anders Andersen, Simen Thingelstad  Ove Østerhus  Per Einar Lunde  Bente Miller  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 22. jun 17:30 - 21:00 Odd Østerhus, Gjert Sundtveten   Jørgen Thingelstad   Per Einar Lunde   Signe Østerhus  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 29. jun 17:30 - 21:00 Ketil Gundersen, Ole Martin Tvetbråten  Ove Østerhus  Elisabeth Kluften  Eldrid Kjernli Skau  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 6. jul 17:30 - 21:00 Odd Østerhus, Jørgen Thingelstad  Tommy Paulsen  Per Einar Lunde  Signe Østerhus  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 3. aug 17:30 - 21:00 Odd Østerhus, Simen Thingelstad  Ove Østerhus  Bjørn Granaune  Signe Østerhus  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 10. aug 17:30 - 21:00 Odd Østerhus, Helene Olafsen  Trygve Bengtson  Elisabeth Mørk  Signe Østerhus  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 17. aug 17:30 - 21:00 Bjørn Kluften, Gjert Sundtveten  Tommy Paulsen  Jørgen Thingelstad  Heidi Thingelstad  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 24. aug 17:30 - 21:00 Odd Østerhus, Sondre Nytun Nergård  Ove Østerhus  Bjørg M. Jøndal  Hilde N Martinsen  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 31. aug 17:30 - 21:00 Odd Østerhus, Helene Olafsen  Jørgen Thingelstad  Heidi Irene Haug  Signe Østerhus  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 7. sep 17:30 - 21:00 Anders Andersen, Simen Thingelstad  Atle Stovner  Per Einar Lunde  Marianne Haugane  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 14. sep 17:30 - 21:00 Odd Østerhus, Simen Thingelstad  Atle Stovner  Elisabeth Mørk  Signe Østerhus  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 21. sep 17:30 - 21:00 Tommy Paulsen, Gjert Sundtveten  Ove Østerhus  Per Olav Listou  Signe Østerhus  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 28. sep 17:30 - 20:00 Ketil Gundersen, Hilde Nytun Martinsen  Rune Dahl  Per Einar Lunde  Bente Miller  Klikk for å legge i din egen kalender
Legg inn hele denne lista i egen kalender
(Det er mulig å legge inn enkeltarrangementer ved å klikke på symbolene til høyre i lista.
Da opprettes også påminnelser i enkelte kalendersystemer.)
Powered by CalendarScript