fra 79 skytterlag
fra 79 skytterlag
Status etter at 302 skyttere har skutt
Vebjørn Berg leder suverent på 200m med 348 poeng, 3 poeng foran Olaf Aanerud.
På 100 meter har det vært meget god skyting. I fire av fem klasser har den som leder 350 poeng. Arrangørens egne leder i to klasser, Konstanse Skøyen og Karoline Andersen i hhv. kl ER og J. I klasse R leder Siri Mortensen, mens Norman Dahle leder i kl V65. Alle med 350. I klasse V73 leder Reidar Nyborg med 349 poeng.
Av statistikkene for oppslag mot hjemmesidene våre ser vi at det er stor interesse for stevnet med ca 600 unike oppslag til sammen mot sidene våre de tre dagene stevnet har vart til nå. Sidene med resultater blir oppdatert etter hvert lag i samme takt som inne på skytterhuset.
| Overskrift | Bilde | Utdrag | Opprettet |
|---|---|---|---|
| Stevnet er avsluttet |
Vebjørn Berg ble stevnevinner med 348 poeng. Det er tredje gangen han vinner stevnet og han får dermed vandrepremien som er satt opp til stevnevinneren til odel og eie. |
||
| 412 forhåndspåmeldte til årets stevne |
Ved påmeldingens utløp i går var det hele 412 påmeldte til årets stevne. Det er ganske så fullt torsdag, fredag og lørdag, men det er fortsatt en og annen ledig plass for de smo ønsker å skyte på ledig plass. På mandag er det god plass til flere skyttere. |